|
Dlaczego na tym gniocie takie wzrosty?
|
~Poso
|
9
|
2020-01-23 14:09
|
|
zjazd !!! zjazd po godz. 15
|
~Kazik
|
3
|
2020-01-23 13:46
|
|
uważajcie BALON BALON jak zwykle Patro
|
~kazbek
|
1
|
2020-01-23 13:02
|
|
Tylko FON zrobi z ciebie MILIONERA Kupuj pkc !!
|
~laptop
|
1
|
2020-01-23 12:54
|
|
TU STRASZNE RYZYKO
|
~Mirek
|
1
|
2020-01-23 12:03
|
|
To jest WYDMUSZKA !!!!!!!!!!!!!!!
|
~Kajtek
|
1
|
2020-01-23 11:51
|
|
WIEM że nie milionera ale DZIADA-----wiem co mówię
|
~TYLKO
|
2
|
2020-01-23 11:22
|
|
Jeszcze tylko 250 %i wyjdę na zero..
|
~Nokia
|
1
|
2020-01-23 11:08
|
|
SPRZEDANY !! UFF 100 000 CZEKAŁEM CAŁY ROK ALE WARTO BYŁO !!!!KOCHAM WAS
|
~wieciedobrzekto
|
3
|
2020-01-23 11:00
|
|
PETRO SPEKUŁA --- UBIERA W DZIURAWE BUTY---BĘDZIE PŁACZ
|
~KORFEL
|
2
|
2020-01-23 10:46
|
|
Pomimo iż jestem stratny na tej spółce
|
~Mecenas
|
1
|
2020-01-23 09:46
|
|
Don Patro rozpoczał rajd???
|
~żółtodziób
|
2
|
2020-01-23 09:46
|
|
SPEKULACJA
|
~7k
|
1
|
2020-01-23 07:17
|
|
dobre perspektywy !!!!! spółka 7 fit mocne kupuj !
|
~inwestor
|
5
|
2020-01-22 16:51
|
|
To może być PiERLA nad perłami w przyszłości
|
~Zesramsie
|
9
|
2020-01-22 16:26
|
|
Do konca roku tysiac bedzie to tera tanio brac
|
~Mucha
|
2
|
2020-01-22 15:41
|
|
JUTRO 50 GR-TAK BEDZIE
|
~WIDŁY_GÓRNE
|
2
|
2020-01-22 15:40
|
|
Kase dostali od Rycha czy na Novej wkrecili
|
~Wasyl
|
1
|
2020-01-22 15:35
|
|
czy dostane darmowe akcje
|
~kwintyliusz
|
1
|
2020-01-22 15:30
|
|
buhaha splity resplity buhaha
|
~polak
|
4
|
2020-01-22 13:46
|
|
Nie kupować bo stracicie pieniądze..
|
~Konton
|
1
|
2020-01-22 13:19
|
|
P4zesiadka na boombit tutaj koniec popytu
|
~Kosmaty
|
2
|
2020-01-22 11:08
|
|
I już jazda na dół haha
|
~Kosmaty
|
1
|
2020-01-22 11:06
|
|
Widłowy puścił boombit A tu baton
|
~Kosmaty
|
1
|
2020-01-22 10:55
|
|
Baton ustaiowny koniec wzrostów...boombit
|
~Kosmaty
|
1
|
2020-01-22 10:55
|
|
Koniec wzrostów teraz boombit
|
~Kosmaty
|
1
|
2020-01-22 10:41
|
|
Akcje na konce
|
~wydymanybyFON
|
11
|
2020-01-22 09:28
|
|
Popatrzcie na DAMF Inwestycje - okradną was
|
~Prawda
|
4
|
2020-01-22 09:21
|
|
PATROWICZ DOKUPIŁ AKCJE - I JESZCZE KASA Z PPK -LINK
|
~FON
|
7
|
2020-01-21 21:01
|
|
I sam sobie rzepkę skrobie.
|
~Kombinacja
|
4
|
2020-01-21 09:11
|