|
Teraz tak
|
~aj
|
2
|
2020-01-26 18:32
|
|
PRZEBIJE 0,30 w poniedziałek i poszybuje wysoko czy stagnacja ?
|
~aTb
|
11
|
2020-01-26 15:31
|
|
TYLKO FON ZROBI Z CIEBIE MILIONERA !!!!
|
~wieciedobrzekto
|
7
|
2020-01-25 18:40
|
|
Ważne info!
|
~Tiger
|
1
|
2020-01-25 06:15
|
|
Dlaczego kurs został zablokowany?
|
~Boki
|
1
|
2020-01-25 00:13
|
|
Jedziemy na 1 złoty
|
~Nice
|
9
|
2020-01-24 22:19
|
|
w tydzień 7.5 ml akcji zmieniło właściciela to pytanie o co tu biega
|
~neptyk
|
1
|
2020-01-24 22:13
|
|
Witam, pytanie techniczne (zakup)
|
~xm6
|
17
|
2020-01-24 22:10
|
|
No i nie puscil dziadyga, ciekawe ile popytu zostanie
|
~Iggy
|
1
|
2020-01-24 17:14
|
|
na 1 widłach cyrk i manopulacje!
|
~żółtodziób
|
5
|
2020-01-24 15:00
|
|
Jeszcze tylko 170% i odrobię straty z 3 lat
|
~Naiwniak
|
7
|
2020-01-24 13:19
|
|
Tylko Fon zrobi z ciebie milionera tzn...
|
~Boss
|
1
|
2020-01-24 13:08
|
|
WIDLOWY PUSZCZAJ BO W DOL PUCZASZ NA 50% SZYBKO PEWNIE CIESZA CIE STR
|
~laptop
|
2
|
2020-01-24 13:01
|
|
Widze nic sie nie uczycie na błędach z przeszlosci
|
staryznajomy
|
6
|
2020-01-24 12:36
|
|
Kiedy puszcza co jest grane
|
~Fon
|
4
|
2020-01-24 12:36
|
|
Następny jest Resbud
|
~Jan
|
8
|
2020-01-24 11:39
|
|
37.47.52.* nie naganiaj na Atlantis, na dolnych widłach już jest
|
~Alexx
|
4
|
2020-01-24 11:23
|
|
Kiedy to cholera puszczą???
|
~Tiger
|
1
|
2020-01-24 11:18
|
|
What next?
|
~Tiger
|
5
|
2020-01-24 11:11
|
|
Zapomnieliście o Atlantis?
|
~Obserwator
|
1
|
2020-01-24 10:26
|
|
WIECIEDOBRZEKTO dzięki za tanie akcje wczoraj, buziaczki
|
~Alexx
|
2
|
2020-01-24 10:00
|
|
Spółkę nie ciągnie Patrowicz tym razem
|
~michlesz
|
1
|
2020-01-24 09:52
|
|
myśleć
|
~lis
|
2
|
2020-01-24 09:29
|
|
GRZEJEMY DALEJ FON , ELKOP , ATLANTIS DO BOJU ZAWODOWCY
|
~laptop
|
2
|
2020-01-24 08:07
|
|
54 mln udzielonych kredytów a tylko 35 mln akcji
|
~michlesz
|
13
|
2020-01-23 20:19
|
|
coto??
|
~qqqaaaqqq
|
7
|
2020-01-23 18:03
|
|
Spółka Parówy ale po resplicie. Będzie pompowanko !!!!
|
~michlesz
|
7
|
2020-01-23 18:01
|
|
i pyk ćwierć miliona akc poszło = ZAKUPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~cloud67
|
4
|
2020-01-23 15:02
|
|
Wysyp doradcuf ustawionych na krotkiej
|
~Onepercent
|
4
|
2020-01-23 14:33
|
|
WRÓCI TAM GDZIE BYŁO PRZED CHWILĄ JESZCZE !!!
|
~cloud67
|
3
|
2020-01-23 14:16
|