|
Faktycznie coś się tutaj stanie..
|
~ronin
|
3
|
2020-01-28 22:39
|
|
WYWIAD o MRC na 1 STRONIE BANKIERA i wszyscy już piszą o Nich
|
~x6m
|
1
|
2020-01-28 20:39
|
|
Tak pięknie idzie teraz można brać dzięki
|
~Hillela
|
2
|
2020-01-28 14:06
|
|
CZY TO JUŻ DZISIAJ PANIE MARIUSZU?
|
~RayDonovan
|
5
|
2020-01-28 11:59
|
|
Fon co za judasz trzyma nie dam rady odkupić
|
~Hillela
|
4
|
2020-01-28 10:56
|
|
Jak myślicie ile realnie może tu być?1 zł?
|
~Bado
|
5
|
2020-01-28 07:57
|
|
ence pęce w której ręce
|
~ola
|
2
|
2020-01-28 05:20
|
|
a gdzie te 900 k wyparowało?! widać jak grają na 2 ręce!
|
~żółtodziób
|
5
|
2020-01-27 23:54
|
|
Stało się to, co stać się mianęło?, eeeh, stało się wiesz.. (wszędzie)
|
~KONONOWIRUS
|
4
|
2020-01-27 21:53
|
|
pisałem brać no gravity games!!!
|
~don
|
3
|
2020-01-27 20:56
|
|
PROSZĘ DAĆ ZNAĆ KIEDY wieciedobrzekto
|
~kwintyliusz
|
2
|
2020-01-27 19:24
|
|
parowa do raportu!:D
|
~kabanosik
|
1
|
2020-01-27 18:14
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2020-01-27 18:12
|
|
O 15.00 startuje Resbud
|
~Polakos
|
5
|
2020-01-27 16:24
|
|
blokada w górę, kop w dół!
|
~żółtodziób
|
1
|
2020-01-27 16:00
|
|
czyli ustawić się teraz na 0,12
|
~tomi
|
4
|
2020-01-27 15:56
|
|
Koniec ??
|
~Fon
|
2
|
2020-01-27 14:10
|
|
Ponoc smieci rosna na koncu przed bessa a Jakubas
|
~Petroinwest
|
2
|
2020-01-27 13:13
|
|
wszystko
|
~lis
|
6
|
2020-01-27 13:05
|
|
fon dzięki kanciarzom
|
~cesio
|
1
|
2020-01-27 12:13
|
|
tak będzie !
|
~don
|
5
|
2020-01-27 12:08
|
|
DZIEŃ JAK CODZIEŃ -FON ROSNIE SPOKOJNIE 30 % -LINK
|
~WIDŁY_GÓRNE
|
1
|
2020-01-27 11:53
|
|
Zdjęli kupno, puścił w końcu dziadyga
|
~Alexx
|
3
|
2020-01-27 11:41
|
|
Jaki potencjał % na dziś ?
|
~xyz
|
3
|
2020-01-27 11:27
|
|
PUSZCZAJ WIDŁY MENDO -CZEMU TRZYMASZ? 50 GR:)
|
~PUSZCZAJ_WIDŁY
|
2
|
2020-01-27 11:26
|
|
I znowu zawieszone
|
~Fon
|
18
|
2020-01-27 10:48
|
|
fon tu wszystko zależy
|
~cesio
|
1
|
2020-01-27 08:50
|
|
Widzisz kutafoński animatorze co żeś narobił? przyblokowałeś 0,28/0,29
|
~Alexx
|
1
|
2020-01-27 08:44
|
|
Uwaga !!! Spory potencjał do wzrostu.
|
~Analizy_pl
|
3
|
2020-01-26 20:48
|
|
FON SE = SA = KITA W PION !!!!!!!!! ESTONIA ROBI SWOJE
|
~cloud67
|
2
|
2020-01-26 18:34
|