| dobre info!!! | ~limon | 2 | 2013-11-06 08:14 |
| lipka | ~zbychu | 2 | 2013-11-04 13:35 |
| Artykuł | ~Zeus | 1 | 2013-10-21 18:58 |
| NOWE PROGNOZY, JAZDAAAAA!!! | ~mistrz | 1 | 2013-10-21 10:36 |
| 20 % w kilka dni | ~Anna | 4 | 2013-10-18 05:14 |
| LECIMY W GÓRĘ!!!! | ~tymi | 3 | 2013-10-18 04:47 |
| czy dywidenda za 2013 jest mozliwa? 1zeta na akcje!!!!? | ~chruszczow | 1 | 2013-08-13 13:38 |
| WYNIKI!! | ~salomon | 1 | 2013-08-12 13:32 |
| poczatek wzrostow | ~maryha | 1 | 2013-07-16 16:41 |