| Konferencja | ~eryk | 2 | 2015-11-26 13:21 |
| Konferecja | ~M7 | 24 | 2015-11-26 13:20 |
| Dwie fajne akcje | ~telesfor | 1 | 2015-11-25 14:55 |
| zysk ponad 800 tys zł, najlepszy kwartał od 2011 | ~copywriter | 4 | 2015-11-24 09:34 |
| Grupa K2 Internet liczy na dalszą poprawę wyników w IV kw. 2015 r. | ~telesfor | 6 | 2015-11-20 17:09 |
| "Smutny Autobus" nagrodzony tytułem "Best in show" MIXX AWARDS 2015 | ~K2Internet | 1 | 2015-11-20 15:11 |
| 3Q15 | dezintegrator | 20 | 2015-11-17 14:24 |
| SWOT po czacie:) | ~M7 | 7 | 2015-11-13 09:36 |
| Chmura - najszybciej rozwijający się obszar IT | ~telesfor | 1 | 2015-11-06 20:28 |
| Nowy System3 | ~M7 | 1 | 2015-11-02 16:04 |
| Cisza | ~grscz1234 | 21 | 2015-10-29 18:34 |
| PolakPotrafi.pl i Darkan.me w Oktawave | ~telesfor | 2 | 2015-10-28 12:01 |
| Grupa k2 oczekuje poprawy r/r w 2015, pokaże kierunki rozwoju pod koniec | ~K2Internet | 24 | 2015-10-28 00:53 |
| Re: +8%, any ideas why ? | ~M7 | 4 | 2015-10-21 12:51 |
| OCTAWAVE do sprzedaży | ~gumis | 7 | 2015-10-21 11:36 |
| Cisza | ~M7 | 3 | 2015-10-20 16:36 |
| newsletter | ~-brak | 3 | 2015-10-18 18:18 |
| Brainly.com w gronie klientów Oktawave | ~telesfor | 14 | 2015-10-18 18:16 |
| ktos bedzie chcial tu zarobic | ~cymes | 1 | 2015-10-17 14:57 |
| ktoś wie więcej niż rynek? | ~podejrzliwy | 6 | 2015-10-16 16:36 |
| OKTA | ~M7 | 5 | 2015-10-14 16:33 |
| ile tu będzie można zarobić ? 50 % 100 % czy więcej | ~investor | 7 | 2015-10-14 11:46 |
| EFFIE X3 | ~M7 | 7 | 2015-10-14 10:32 |
| 11,53 | ~M7 | 6 | 2015-10-12 17:59 |
| OKTA z DELLem | ~M7 | 1 | 2015-10-12 12:35 |
| +8%, any ideas why ? | ~dezintegrator | 12 | 2015-10-09 16:41 |
| wybijamy się z długoletniego boczniaka | ~tecnic | 8 | 2015-10-08 10:07 |
| K2 dla Decathlon i Carrefour | ~telesfor | 1 | 2015-10-07 10:12 |
| Partnerstwo Codemedia i K2 Media | ~K2Internet | 9 | 2015-10-06 13:16 |
| System3 nawiązał współpracę z Cake | ~telesfor | 1 | 2015-10-05 16:25 |