Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zyski 2025 podzial na Q3 - a jaki bedzie Q4? ~Okruch 8 2026-02-11 20:11
13.02 WYNIKI b.dobre - od 9.02 Wzrosty pod Raport ~Okruch 12 2026-02-11 16:53
Słabe ręce ~Inwestor 10 2026-02-11 16:09
i jak tu ma nie być dobrze ~qwer 1 2026-02-11 12:01
No i jutro mamy wyniki ~Karol 3 2026-02-11 10:59
2 raz kupiłem syrop malinowy ~Pan 5 2026-02-11 09:22
Już tylko 3 sesje ~Michał 15 2026-02-11 07:40
Do ilu to wzrośnie ? ~Ania 28 2026-02-10 15:33
50 ~Ziobro 2 2026-02-10 14:08
Słabe rączki oddały smalec z boczku czy kotlety ~Gosia 1 2026-02-10 13:42
Zaniżanie kursu nic nie dało, arkusz sprzedaży pusty ~Olo 2 2026-02-10 10:41
Administrator dodaj wpisy ~Gosia 2 2026-02-10 09:37
Co się zmieni dziś będzie 80 groszy ? ~Gosia 1 2026-02-10 09:08
Marcin Podlacki ~Inwestor 7 2026-02-10 08:53
Czemu spada czyvjutro też spadnie dlaczego tak jest ? ~Gosia 6 2026-02-09 22:42
Sprzedaż online ~Inwestor 23 2026-02-09 15:16
Health Medica ~Inwestor 4 2026-02-09 15:14
Gdzie Rzym gdzie Krym ponad 80 000 000 kapitalizacji coooo? :))) ~terminator 3 2026-02-09 14:44
7116 i... ~Gucio 2 2026-02-09 12:27
Coca cola rezygnuje to szansa dla ekcelancera :)) ~terminator 2 2026-02-09 09:17
Carefur ~Yasoda 1 2026-02-06 10:49
Stopy przeczyszczone jak nigdy. ~rg 4 2026-02-06 09:34
Scenariusz na najbliższe dni ~To 3 2026-02-05 18:58
To zwykła wydmuszka !!! ~InwestujeBezRyzyka 10 2026-02-05 18:57
Ktoś niby dziś zrzucił a wskaźnik akumulacja dystrybucja w gór. ~Exc 1 2026-02-05 18:53
Czat inwestorów Excellence ~Tomek 1 2026-02-05 18:45
Sprawa finansowa ~Inwestor 2 2026-02-05 16:12
Co tu się dzieje ? ~Lord 3 2026-02-05 10:03
IV kwartał ~Inwestor 10 2026-02-04 21:30
Szykować się ~PizzaMan 1 2026-02-04 12:40
[x]
EXCELLENC 5,00% 0,42 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.