|
Czy może ktoś polecić inne spółki dywidendowe?
|
~truth
|
8
|
2025-10-24 11:43
|
|
dolar,rpp,paliwo
|
~Trader
|
3
|
2025-10-10 19:31
|
| Były szef Enter Air pozbył się reszty akcji |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:24 |
|
na pasie startowym drago entertainment
|
~omar
|
1
|
2025-10-09 16:36
|
|
Chyba wracamy na 55
|
~AkcjoMariusz
|
4
|
2025-10-08 20:36
|
|
Jeszcze raz o akcjonariacie.
|
~namor
|
1
|
2025-10-08 15:25
|
|
PREZES RAINBOW WYWIAD RP.PL/TURYSTYKA.Q3 REKORDOWY ZYSK
|
~Pasażer
|
2
|
2025-10-08 11:31
|
|
Ciekawe jaka dywidenda przy takich zyskach?
|
~AkcjoMariusz
|
8
|
2025-10-07 11:01
|
|
Akcjonariat
|
~namor
|
4
|
2025-10-04 00:36
|
|
kolejny rekord - BALICE
|
~włóczykij
|
1
|
2025-10-01 13:45
|
|
Trochę biedny ten wzrost jak na takie wyniki!!!
|
~AkcjoMariusz
|
2
|
2025-10-01 12:15
|
|
Przychody za IIQ będą najwyższe w historii-za 9 dni wyniki
|
~LUXOR
|
14
|
2025-10-01 10:46
|
|
Wyniki
|
~Dawid
|
9
|
2025-10-01 10:37
|
| Odbicie na GPW. LPP, Modivo, Pepco i Enter w centrum uwagi |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 11:52 |
|
Po wynikach z wysokiego sezonu to może iść nawet na 100zł
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2025-10-01 09:07
|
|
Ostatnie uśrednianie za sierpniową pensję i czekanie na wyniki...
|
~truth
|
3
|
2025-09-30 21:10
|
|
30% wzrost konsumpcji paliw lotniczych w 1H2025 wg Unimot...
|
~truth
|
3
|
2025-09-30 20:39
|
|
Jutro bende zdziwiony jak nie bendzie gurnych wideł!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2025-09-30 18:48
|
|
ENTER ... dlaczego ???
|
~M4ni3K
|
2
|
2025-09-30 12:59
|
|
Wyniki
|
~Angel
|
2
|
2025-09-30 08:54
|
|
duality na pasie startowym
|
~maksym
|
1
|
2025-09-28 10:50
|
|
Pierwszy z sześciu nowych maxów wylądował
|
~Trader
|
5
|
2025-09-27 21:10
|
|
Zawrócony enter
|
~Escape
|
5
|
2025-09-27 09:00
|
|
Nowe zakupy to nowe koszty i stałe wysokie zobowiazania
|
~Filo
|
3
|
2025-09-26 11:09
|
| Polska stoi operatorami dronów, a AIP Seed chce być pierwszym funduszem VC na GPW (Najważniejsze informacje dnia) |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 13:33 |
|
ORGR?
|
~insi
|
2
|
2025-09-25 09:38
|
|
Po wynikach obstawiam tu powrót na 65!!!
|
~AkcjoMariusz
|
7
|
2025-09-22 21:46
|
|
Cena akcji w górę
|
~Adam
|
5
|
2025-09-22 08:52
|
|
Nowa rekomendacja
|
~Ppp
|
1
|
2025-09-19 08:43
|
|
Nowe umowy.
|
~Wig
|
2
|
2025-09-16 19:25
|
|
Obstawiam otwarcie po 50 zł po tym info z Balic!!!!
|
~AkcjoMariusz
|
6
|
2025-09-15 10:46
|
|
Dla tych co liczą jutro na spadki ( nawet dolne widły)
|
~namor
|
2
|
2025-09-14 22:34
|
|
Samolot Enter wypad z pasa na Balicach. Jutro możliwe dolne widły
|
~AkcjoMariusz
|
9
|
2025-09-14 20:07
|