|
W poniedziałek będzie potop 40 groszy. Jutro dadzą espi dopiero po sesji
|
~RagnarTrade
|
5
|
2026-06-26 14:54
|
|
Zbieram podpisy pod zgłoszenie spółki do KNF na manipulacje na giełdzie
|
~Zbierzmysie
|
5
|
2026-06-26 06:44
|
|
Nie dajcie się ubrać, dziś jeszcze kurs będzie na czerwono
|
~Mercoszczur
|
1
|
2026-06-25 11:36
|
|
Manipulanci !!
|
~Trzas-wawa
|
2
|
2026-06-23 07:31
|
|
Dlaczego centurion sprzedał przed emisją
|
~Bartek
|
1
|
2026-06-12 19:54
|
|
Ruszcie 4litery i przyjedźcie na WZ
|
~Trzas-wawa
|
4
|
2026-06-12 16:00
|
|
Ograbiliście akcjonariuszy z kasy KNF się zbliża powoli
|
~Temu
|
1
|
2026-06-12 05:09
|
|
Pisał ktoś do spółki o uzasadnienie do emisji
|
~Mercoszczur
|
3
|
2026-06-10 19:46
|
|
Spółka dyma i dymac nie przestanie
|
~RagnarTrade
|
1
|
2026-06-03 12:57
|
|
Jaki scenariusz przewidujecie ?
|
~Fifek
|
16
|
2026-06-03 11:46
|
|
Mówiłem Was - krwawy poniedziałek się zapowiada
|
~RagnarTrade
|
1
|
2026-05-30 19:04
|
|
Uwaga dzisiaj większościowy i słupy spuszczają kurs
|
~RagnarTrade
|
1
|
2026-05-27 08:55
|
|
To już dziś od rana zjazd nastawiajcie kosze
|
~RagnarTrade
|
1
|
2026-05-27 08:55
|
|
Ale Was większościowy d y MA i jego słupy - 50 groszy niebawem
|
~ObserwatoR
|
1
|
2026-05-26 12:39
|
|
Dzisiaj poniżej 90 groszy
|
~RagnarTrade
|
1
|
2026-05-26 12:21
|
|
No i pięknie niedługo otwieramy worki
|
~RagnarTrade
|
1
|
2026-05-22 12:39
|
|
Nie kupujcie tego - zejdą na 50-80 groszy jeszcze ostrzegam
|
~RagnarTrade
|
1
|
2026-05-19 11:23
|
|
Dzisiaj kolejny test wiarygodności spółki
|
~Trzas-wawa
|
9
|
2026-05-17 15:55
|
|
Nie podbijajcie kursu bo zjadą i tak tam gdzie chcą
|
~Temu
|
1
|
2026-05-15 12:18
|
|
Dawać teraz na 80 groszy i rozpoczynajcie zbiórkę
|
~Temu
|
1
|
2026-05-15 12:12
|
|
KNF się dobierze Wam do skóry za jawne manipulowanie akcjami na rynku
|
~Temu
|
4
|
2026-05-15 12:09
|
|
Pięknie, jeszcze jeszcze
|
~Temu
|
2
|
2026-05-15 12:05
|
|
Dawać na dolne widły !!!!!! Jeszcze parę groszy
|
~Temu
|
2
|
2026-05-15 12:02
|
|
Lekka przesada.
|
~ludwik
|
2
|
2026-05-15 11:51
|
|
Q1
|
~Zapytanie
|
3
|
2026-05-15 10:37
|
|
Dawać na -30% tyle zakładałem na dziś
|
~Temu
|
2
|
2026-05-15 10:29
|
|
Wszyscy ustawiamy koszyki od 50 groszy do 80 groszy
|
~Temu
|
1
|
2026-05-15 09:43
|
|
Dawać gniota na 80 groszy już !!!!!
|
~Temu
|
1
|
2026-05-15 09:41
|
|
Odbierzmy słupom ze spółki i większościowemu
|
~Temu
|
1
|
2026-05-15 09:36
|
|
Wszyscy ustawiajmy koszyki od 50 groszy do 90 groszy
|
~Temu
|
1
|
2026-05-15 09:27
|