W ubiegłym roku rejestracja na WZ mogła odbyć się do tygodnia przed WZ.
Teraz zablokawali to szybciutko i już 7 czerwca br. była blokada rejestracji na WZ tej lipnej spółeczki.
Zastanawiam się jak to cwaniactwo zaskarżyć do KNF, KDPW ?
Macie pomysły ?