Forum giełdowe spółki ECO5TECH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
MMCPL - 2% FF / kilkaset procent do wyjęcia - zaczynamy ~Krzych 2 2022-01-21 09:44
TKO g. 8:38 na poziomie minus 2,06%. Było minus 7% na starcie ~obserwatorEco5Tech 6 2022-01-21 09:15
C/Z około 45 ; C/WK około 3; to już jest balon ! ~polak 5 2022-01-21 09:13
do biednych pesymistów ~dario10000 1 2022-01-21 08:55
ile dzisiaj wzrosnie ~lutek 3 2022-01-21 08:37
Przemielone 5.2mln akcji w 3 sesje a wszystkich jest 5.4mln ~Majk 5 2022-01-21 08:13
To jz jest konec, nic tak długo rosnąć nie moze!!!!! ~Profesorek 2 2022-01-21 07:20
CODZIENNIE BĘDĄ GÓRNE WIDŁY DO 12 ZŁ.!!! ~Jw 9 2022-01-21 05:06
Ludzie!!! Tu może być w styczniu 12zł!!!! ~Majk 12 2022-01-21 05:05
NA ICH STRONIE INFO:REALIZUJA UMOWY NA 332MLN EURO.. ~Marta 11 2022-01-21 04:58
W styczniu 5 zł. W lutym 10 zł czy więcej? ~Jazda 15 2022-01-20 22:30
a wiecie że Filtrowa 65/45 to prawdopodobnie adres 3-pokoj. mieszania ? ~polak 8 2022-01-20 21:29
Dlaczego już dzisiaj dump? ~janusz 9 2022-01-20 21:17
Nagonki ciag dalszy ~CCC 1 2022-01-20 21:11
Uwaga na ubieranie ~Jacek 3 2022-01-20 20:29
kiedy 50 zł ? do końca stycznia ? ~karola 11 2022-01-20 19:40
Widzieli ze maja 3 oddzialy w tym jeden w USA! ~Odd 1 2022-01-20 18:58
scenariusz na jutro ~dad 7 2022-01-20 18:39
Na koniec dnia dwa duże zakupy łacznie na 140k akcji! Lecimy! ~lucjan1955 3 2022-01-20 18:05
Paskudna końcówka sesji ~janusz 3 2022-01-20 18:05
Zdrowa Korekta zatrzymana na dolnej krawędzi kanału wzrostowego . ~AT--WZROSTOWE 1 2022-01-20 17:16
podpuchy na kupnie batony i ubieranie proste ja k drut ~fff 5 2022-01-20 17:10
Nie będzie żadnych potężnych "ZRZUTÓW" ~Pikador 6 2022-01-20 16:49
Zlecenie na K90k chyba zamyka dyskusję o dolnych widłach ! ~Pikador 2 2022-01-20 16:47
Cel - odcięcie leszczy od akcji! Idą na przejęcie spółki! ~Lucky_Luke 1 2022-01-20 16:34
przecież to robi 2m zysku...kurs śmieszny! powinno być min 6PLN ~123 6 2022-01-20 16:31
cel dolne ~ccc 1 2022-01-20 16:31
Pchaja towar pieknie spuldzielniaki ~Uwaga 2 2022-01-20 16:29
Kolejna sesja wzrostowa z korektą w locie! Luka na 2,70 domknięta! ~Lucky_Luke 1 2022-01-20 16:27
Tu gra ta sama ekipa z Medap Yolo Labocana ~Rzecznik_KNF 2 2022-01-20 16:27
[x]
ECO5TECH 0,75% 0,67 2026-06-26 16:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.