Forum giełdowe spółki ECO5TECH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
USA Spadki . Bitcoin juz -8% wszystko leci . Zły prognostyk na poniedz ~inwestor 7 2022-01-22 14:02
kto mądry ładuje po korek, w poniedziałek 4 zł ~hays 10 2022-01-22 09:16
Spadło 19 z 20 z WIG 20. Generalnie 79% rynku na minusie. ~obserwatorEco5Tech 3 2022-01-21 22:54
Jak teraz podązy kurs 2,29 się wybroniło .jako wsparcie ~Arturro 5 2022-01-21 20:46
ECO5TECH, bardzo ładna końcówka sesji ~Janusz 2 2022-01-21 17:51
Ja dokupilem :)) jeszcze czekam na nizej 2.10 ale ~Fb 4 2022-01-21 16:55
ZARAZ DOLNE WIDŁY 2.08 RATOWAĆ KAPITAŁ !! ~Jw 2 2022-01-21 16:29
Jeszcze dzisiaj zielen ~Patryk2224 3 2022-01-21 16:11
Po takim wybiciu zawsze jest korekta, spokojnie ~an 6 2022-01-21 16:05
to już jest koniec , nie ma już nic ! ~rolnik 5 2022-01-21 15:21
Patrzcie co się dzieje na MMCPL!!!! ~Inwestor 1 2022-01-21 14:14
piątek weekend ,spokój cisza a wzkaźniki mówią ~expandview 1 2022-01-21 14:06
teraz dzida ~konduktor 3 2022-01-21 13:56
Odbicie ~Nareszcie 2 2022-01-21 13:43
Ubierać kamizelk bo dzisiaj na tej łajbie będzie tak bujało jak nigdy... ~DiegoSimeone1984 2 2022-01-21 13:21
Może Jednodniowi naganiacze lub ubieracze naiwnych ~CCC 1 2022-01-21 13:18
Jednodniowi „ynwestory” brawo ~Ruchaj 8 2022-01-21 13:11
Dołek na 2.29 zaliczony, teraz korba na 4zł do wtorku ~Majk 2 2022-01-21 13:08
ECO5TECH, coraz ładniejsze pakiety :-) ~Janusz 10 2022-01-21 12:51
Po godz 10.10 powinno zacząć atak na pólnoc ~Arturro 11 2022-01-21 12:36
Powtórka z wczoaraj otwarcie na minus spadek i wybicie +52% ~inwestor 4 2022-01-21 12:19
2 zl do testu ~ggg 2 2022-01-21 12:03
Gdzie podejrzę arkusz zleceń ~Stalovy 2 2022-01-21 11:39
No i mamy zawiasy. Po nich będzie potężny zrzut ~obserwator 11 2022-01-21 11:38
Tu zaraz bedzie +20%, zbierają az milo ~Fb 2 2022-01-21 11:25
4 zł do testu ~kacper 3 2022-01-21 10:56
W przededniu wojny na Wschodzie ~klin 2 2022-01-21 10:44
Biomed też tak zbierali do okolic 3zł ~Majk 1 2022-01-21 10:01
obroty spadna upchali towar i cel 1.5 ~hop 3 2022-01-21 10:00
To się nazywa ubieranie "pod pusty arkusz" ~janusz 1 2022-01-21 09:45
[x]
ECO5TECH 0,75% 0,67 2026-06-26 16:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.