|
SPOŁKA ECHO
|
~HALINKA
|
1
|
2010-04-09 13:50
|
|
daje głowę jutro wybicie
|
~Piter
|
8
|
2010-04-06 16:04
|
|
KTOŚ O 15:15 ŁYKNĄŁ 1 MLN PAPIERÓW W 1 TRANSAKCJI
|
~LESZCZ
|
1
|
2010-03-12 15:16
|
|
dziś potwierdzenie
|
~udziałowiec
|
1
|
2010-03-09 16:58
|
|
Dziwię się Wam
|
~Maciej
|
4
|
2010-03-06 08:42
|
|
Do znajacych sie na zbieraniu , ubieraniu itp.
|
~~~net
|
9
|
2010-02-12 13:47
|
|
co sie dzieje czemu tak spadamy
|
~ciekawy
|
10
|
2010-01-29 12:55
|
|
szybujemy
|
~informator
|
13
|
2010-01-24 12:57
|
|
Dzisiejsze spadki
|
~AA
|
2
|
2010-01-08 15:59
|
|
spółka bez smaku ale czy z jajami?
|
~mpik
|
1
|
2009-12-31 10:37
|
|
Ciekawe informacje
|
~84Felek
|
2
|
2009-12-28 11:56
|
|
ECHO
|
~Beza
|
5
|
2009-12-17 09:46
|
|
ING w Cersancie
|
~kavka
|
2
|
2009-12-10 16:25
|
|
echo niby spółka pożadna ale jakas stagnacja inwestowac czy nie??
|
nester85
|
5
|
2009-12-07 13:30
|
|
ECHO CZY WARTO POD WYNIKI???
|
~Kamil
|
5
|
2009-11-25 10:52
|
|
ECHO spółką tego tygodnia!!!
|
~pit
|
1
|
2009-11-23 12:59
|
|
dziwne ?co się dzieje ? info super ! a ruchu nima?
|
~Beza
|
3
|
2009-11-18 21:35
|
|
ANTY reklama ING Securities - zerwane łącza!! BADZIEWIE!!
|
~kratos
|
1
|
2009-11-06 09:37
|
|
CZEKAMY NA ECHO PO DOBREJ CENIE
|
~Kozak
|
1
|
2009-10-30 09:35
|
|
Echo trend wzrostowy gdzie się zakończy .......?
|
~dada
|
1
|
2009-10-22 13:10
|
|
ECHO czas na zysk 6zł link
|
~Miś
|
1
|
2009-10-20 23:23
|
|
ECHO dwa infa jazda na 6 zł!!!!!!!!!!!!
|
~miś
|
1
|
2009-10-20 23:21
|
|
WIDŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
|
~lolo
|
1
|
2009-10-20 13:12
|
|
Patrzeć i
|
~lolo
|
3
|
2009-10-20 11:26
|
|
"Echo rusza na Kijów"
|
~Endrju
|
1
|
2009-10-19 19:59
|
|
Echo w góre do jakiego poziomu?
|
mariusz_ju
|
2
|
2009-10-08 23:15
|
|
O CO KAMAN ?
|
~tomasz.21
|
2
|
2009-10-01 20:49
|
|
Echo sygnały kupna cel 6,30
|
~HOLIŃSKI ADAM
|
2
|
2009-09-21 09:38
|
|
A co to się wczoraj stało???
|
rooney
|
3
|
2009-09-16 20:47
|
|
Echo - bardzo dobre wyniki
|
dorota23
|
4
|
2009-09-03 22:23
|