|
Dwucyfrówka to tu tak na lajcie. Nie wiem czy nie trzycyfrówka
|
~Tajemniczy
|
3
|
2022-09-02 10:11
|
|
Uwaga troll podszywa!
|
~acameczek133
|
5
|
2022-09-02 09:08
|
|
MEGA INFO Fabrizio Faraoni trzyma nadzór nad marketingiem Unholy ?
|
~Vega
|
29
|
2022-09-02 00:49
|
|
Zarobionych zapraszam na Jujubee
|
~dareczek-
|
13
|
2022-09-01 21:08
|
|
Uważać jakiś prosiak się podszywa, trzymam na 100-300% pod Unholy
|
~adameczek133
|
4
|
2022-09-01 19:33
|
|
Dziękuję wszystkim, powodzenia!
|
~adameczek123
|
6
|
2022-09-01 19:29
|
|
Gdzie jest Ulrich? Zaczynam się o niego martwić :)
|
~tataulricha
|
3
|
2022-09-01 17:26
|
|
Re: Duality kapitalizacja tylko 16 200 000 i Hit Unholy 2022 roku...)
|
~adameczek133
|
2
|
2022-09-01 16:44
|
|
Duality kapitalizacja tylko 12 400 000 i Hit Unholy 2022 roku...)
|
~adameczek133
|
12
|
2022-09-01 16:33
|
|
Zaryzykuję
|
~ryzykant
|
2
|
2022-09-01 15:12
|
|
wystarczy że unholy bedzie ułamkiem bloobera
|
~janusz
|
8
|
2022-09-01 14:42
|
|
pytanie do adameczka jako do fachowca
|
~piccoloolo
|
4
|
2022-09-01 13:47
|
|
LMG i Duality najlepsze spółki z gamingu 300% zysku...)
|
~adameczek133
|
3
|
2022-09-01 11:47
|
|
Który nie wytrzymał i z luką otworzył?
|
~tech
|
1
|
2022-09-01 09:10
|
|
Unholy - TGS 2022
|
~adameczek133
|
5
|
2022-08-31 23:27
|
|
Duality z Unholy na Tokio Games Show 2022
|
jqn
|
11
|
2022-08-31 23:03
|
|
Piszą o Unholy ruetir.com
|
~Vega
|
2
|
2022-08-31 22:42
|
|
Nadchodzi dobry czas
|
~Solid
|
8
|
2022-08-31 17:04
|
|
Tales of Tomorrow: Experiment--->23 września!!!
|
~typ
|
5
|
2022-08-31 12:22
|
|
LESZCZE którzy oddali akcje po 3, 3.5, 4 zł WYSTOMP !!
|
~TanioBRAĆ
|
2
|
2022-08-31 10:26
|
|
Najlepsze dopiero przed nami
|
~Anonymous
|
12
|
2022-08-31 10:10
|
|
W 3 tygodnie tu będą 3 premiery gier!!!! będzie mocno do góry!!!
|
~typ
|
4
|
2022-08-31 10:07
|
|
PATO - SPADZIE SIĘ POCĄ, A TO DOPIERO POCZĄTEK WZROSTÓW...
|
~bolo
|
2
|
2022-08-31 09:16
|
|
DNO UKLEPANE TERAZ JUŻ TYLKO PÓŁNOC
|
~bolo
|
2
|
2022-08-31 09:16
|
|
Naiwniacy
|
~Realistka
|
23
|
2022-08-30 22:52
|
|
Znowu 2 akcje
|
~Rrrr
|
11
|
2022-08-30 11:28
|
|
Lecimy na 2 złote tyle ta spółka warta !!!
|
~adameczek133
|
11
|
2022-08-27 16:46
|
|
Proszę o konkrety
|
~Piszpanjan
|
12
|
2022-08-26 18:47
|
|
Warzywniak
|
~Piszpanjan
|
18
|
2022-08-25 19:43
|
|
Unholy - Steamdb logi.
|
jqn
|
29
|
2022-08-25 16:12
|