Oj, ale tu paru osobom pociąg odjechał patrząc na komentarze.
Jeszcze nic straconego sam zaczynam zbierać.
Może być tu ładny odjazd, to dopiero początek wzrostów, no i raport może być ciekawy.
Raczej bez konkurencji w gamingu wśród spółek z tak niską wyceną.
Obserwuję kurs od dłuższego czasu, sypacz się wysypał w najgorszym momencie, też to zauważyliście?
Tak to bywa, teraz zarabiamy na wzrostach jak dla mnie tu jest mocne kupuj, wymiana akcjonariatu i lecimy dalej.
Powodzenia wszystkim, dobrych decyzji!