Nie posiadam już tutaj ani jednej akcji. Przyznaję, wykręciłem kilka kółeczek, pisząc farmazony o 300 proc, ale teraz jawnie informuję was o braku posiadanych akcji Duality.
A trolla podszywającego się pode mnie i kierującego wobec mnie ofensywne obelgi ostrzegam przed konsekwencjami prawnymi. Nie jesteś kolego anonimowy i jeszcze jedna taka obelga i spotkamy się w sądzie