Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
12osób na kupnie............na sprzedaży....1.....DYSTRYBUCJA ~Gabryś 6 2013-02-22 12:29
hahaha ~ktos + 2 2013-02-22 12:18
te 12 osób to po to by leszczy wystraszyć ha ha ha ~kuba-- 1 2013-02-22 12:14
Obstawiam pon-wt.kurs na poziomie 60 gr. chiron_1974 6 2013-02-22 11:59
Ale wam podkłada akcyjki a wy łykacie z prawej. ~Gabryś 2 2013-02-22 11:40
dawac znowu na 55 i wysp trefneg otowara pod ta scieme kredytowa ~as 5 2013-02-22 11:28
lecimy up ~kk 1 2013-02-22 11:24
Sypiei i Sypie Akcjami Dependa ~Gabryś 10 2013-02-22 11:24
DT skoczy to 0,30 na CLOSE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~laptop 3 2013-02-22 11:17
jak DT skoczy to mysle ze 6 gr na CLOSE ! na bank 6-8 gr heheheh ~edziu 2 2013-02-22 11:16
D E P E N D ~działka 1 2013-02-22 11:12
Nie dajcie teraz im swych akcji.... ~grzechu 16 2013-02-22 11:05
INFO !!!!!!!!!!!!!!!! ~Tomek 13 2013-02-22 10:36
Będzie jak na Fluid :) ~rasmus 1 2013-02-22 10:22
NIE KUPUJCIE niech sami zjedza swój ogon ~Gabryś 1 2013-02-22 10:14
Najważniejsz ~321 7 2013-02-22 10:12
50 gr ~karamba 1 2013-02-22 10:05
Ale cwaniaki ,tak trzymac znowu kurs ~kuba!! 3 2013-02-22 10:05
Oj będzie jeszcze bolało... ~boss 11 2013-02-22 09:48
Uciekajacy pociag EXPRESS......DEPEND..... ~Maszynista 2 2013-02-22 09:39
jest dobrze ! leszcze pouciekali na fluidy stergamsy itd :):) ~Dizi 1 2013-02-22 09:38
Sieją u was panikę... ~grzechu 1 2013-02-22 09:36
zbieranko trwa, ~kuba!! 1 2013-02-22 09:30
Kazdy wie lepiej ~ATS 15 2013-02-22 09:27
Jestem w szoku ! Syndykalizacja podpisana ! kasa niebawem :) ~cyzu 2 2013-02-22 09:13
Gównianym przekrętem tu śmierdzi a leszcz mòwi że pachnie. ~Wedka 2 2013-02-22 09:13
pieknie was wyrolowali ~damian 10 2013-02-22 08:45
27 lutego 2013. ~PIOTR 4 2013-02-22 08:37
A miało być info dzisiaj. ~bez 4 2013-02-22 07:59
jakie nastroje ~black 23 2013-02-21 23:02
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.