|
YES!!!! YES!!! YES!!! HHHHHUUUUUURRRRRRAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~jarząbek
|
10
|
2013-02-21 22:49
|
|
Info jak bedzie dziś to po sesji
|
~chrisvip
|
16
|
2013-02-21 20:39
|
|
DAWAĆ NA DOLNE WIDŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~as
|
6
|
2013-02-21 18:29
|
|
Musieli Was przetrzepać ! za bardzo wszyscy wierzyli i był huraoptymizm
|
~cyzu
|
5
|
2013-02-21 17:33
|
|
Uwaga ruszaja ale chyba w dół!!
|
~Wedka
|
3
|
2013-02-21 16:45
|
|
BALON PĘKŁ!!""" BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
|
~Armagedon
|
10
|
2013-02-21 16:39
|
|
Ryba chyba was wyrolował
|
~wacek
|
7
|
2013-02-21 16:09
|
|
ILE DZISIAJ --------20-30-40%%%%?ŁADNIE WAS WYJ......POD INFO!
|
~Armagedon
|
4
|
2013-02-21 15:35
|
|
DEPEND__________PORAŻKA ŻYCIA NA ŚMIECIU............
|
~Przegrany
|
4
|
2013-02-21 15:34
|
|
czas na zakupy dobiega końca
|
~działka
|
14
|
2013-02-21 15:12
|
|
$$$$$$$$$$$$$$$ INFO $$$$$$$$$$$$$$$$$$
|
~mrx28
|
11
|
2013-02-21 12:54
|
|
Wczoraj DEPEND przykucnął aby się odlać na leszczy z akcji!
|
~Gabrys
|
7
|
2013-02-21 11:49
|
|
zegar tyka
|
~321
|
7
|
2013-02-21 11:41
|
|
Wczoraj Depend przykucnął przed podskokiem ?
|
~4,5%
|
13
|
2013-02-21 11:07
|
|
opowiem wam jak było
|
~pogodno
|
2
|
2013-02-21 10:15
|
|
dobra czas na podbitke i drugie kolko ubraniowe hahah
|
~as
|
8
|
2013-02-21 10:03
|
|
Boss i Sn77 do nory - odpalamy pod info
|
~pogodno
|
7
|
2013-02-21 09:36
|
|
INFO WKRÓTCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~działka
|
1
|
2013-02-21 09:28
|
|
Milioner inwestuje w społke pieniadze , czy to przypadek ? :)
|
~cyzu
|
2
|
2013-02-21 09:25
|
|
znudził wam się depend?
|
~działka
|
1
|
2013-02-21 08:54
|
|
to sn77 wywalał pow. 50..
|
~sn77
|
18
|
2013-02-21 08:47
|
|
INFO
|
~boss
|
1
|
2013-02-21 07:24
|
|
Czas wyczekiwania
|
~Jan
|
3
|
2013-02-21 07:11
|
|
idealnie wg mojej rozpiski, info jutro i do 14 zobaczymy górne widły
|
~pogodno
|
2
|
2013-02-21 04:16
|
|
leszcz strzepany ! rozegrane mistrzowsko !
|
~hiki
|
4
|
2013-02-20 23:07
|
|
znowu wam papier odbierają
|
~nanul--
|
14
|
2013-02-20 22:12
|
|
ktos sobie żartuje
|
~black
|
21
|
2013-02-20 21:25
|
|
Luka zamknięta teraz mozemy jechac na 2 zeta
|
~vip
|
11
|
2013-02-20 21:12
|
|
może Platinum Finance SA wywalało akcje ?
|
~kasztan
|
1
|
2013-02-20 21:05
|
|
koerkta!
|
~działka
|
1
|
2013-02-20 20:03
|