Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
YES!!!! YES!!! YES!!! HHHHHUUUUUURRRRRRAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~jarząbek 10 2013-02-21 22:49
Info jak bedzie dziś to po sesji ~chrisvip 16 2013-02-21 20:39
DAWAĆ NA DOLNE WIDŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~as 6 2013-02-21 18:29
Musieli Was przetrzepać ! za bardzo wszyscy wierzyli i był huraoptymizm ~cyzu 5 2013-02-21 17:33
Uwaga ruszaja ale chyba w dół!! ~Wedka 3 2013-02-21 16:45
BALON PĘKŁ!!""" BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ~Armagedon 10 2013-02-21 16:39
Ryba chyba was wyrolował ~wacek 7 2013-02-21 16:09
ILE DZISIAJ --------20-30-40%%%%?ŁADNIE WAS WYJ......POD INFO! ~Armagedon 4 2013-02-21 15:35
DEPEND__________PORAŻKA ŻYCIA NA ŚMIECIU............ ~Przegrany 4 2013-02-21 15:34
czas na zakupy dobiega końca ~działka 14 2013-02-21 15:12
$$$$$$$$$$$$$$$ INFO $$$$$$$$$$$$$$$$$$ ~mrx28 11 2013-02-21 12:54
Wczoraj DEPEND przykucnął aby się odlać na leszczy z akcji! ~Gabrys 7 2013-02-21 11:49
zegar tyka ~321 7 2013-02-21 11:41
Wczoraj Depend przykucnął przed podskokiem ? ~4,5% 13 2013-02-21 11:07
opowiem wam jak było ~pogodno 2 2013-02-21 10:15
dobra czas na podbitke i drugie kolko ubraniowe hahah ~as 8 2013-02-21 10:03
Boss i Sn77 do nory - odpalamy pod info ~pogodno 7 2013-02-21 09:36
INFO WKRÓTCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~działka 1 2013-02-21 09:28
Milioner inwestuje w społke pieniadze , czy to przypadek ? :) ~cyzu 2 2013-02-21 09:25
znudził wam się depend? ~działka 1 2013-02-21 08:54
to sn77 wywalał pow. 50.. ~sn77 18 2013-02-21 08:47
INFO ~boss 1 2013-02-21 07:24
Czas wyczekiwania ~Jan 3 2013-02-21 07:11
idealnie wg mojej rozpiski, info jutro i do 14 zobaczymy górne widły ~pogodno 2 2013-02-21 04:16
leszcz strzepany ! rozegrane mistrzowsko ! ~hiki 4 2013-02-20 23:07
znowu wam papier odbierają ~nanul-- 14 2013-02-20 22:12
ktos sobie żartuje ~black 21 2013-02-20 21:25
Luka zamknięta teraz mozemy jechac na 2 zeta ~vip 11 2013-02-20 21:12
może Platinum Finance SA wywalało akcje ? ~kasztan 1 2013-02-20 21:05
koerkta! ~działka 1 2013-02-20 20:03
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.