zemsta prezesów
bo tam wcześniej wicka wypitlili i on pewno tez sypie
zaniżają cały czas puszczaja po 500 szt itp
cóz witamy 0,2xx?
a kiedy odpał
bo na depie po infie to lubi spadać
jednym słowem lipa straszna
po takim infie ledwo co przebiło 0,50
bedzie jeszcze tu jazda
tylko kiedy?w takim razie