Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
IP 89.67.66 > wielonick !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~boss 2 2013-04-24 11:22
Info 23.04.2013 ~Uv* 25 2013-04-24 08:48
Ładnie ktoś wysypał na 0,31 ~szpieg szoguna 13 2013-04-23 13:56
Jak radzicie staremu lisowi? ~4,5% 12 2013-04-23 10:37
Wszyscy czekają.... ~Grześ 12 2013-04-23 10:35
dojedzie ten kurier czy niedojedzie ~kron 27 2013-04-23 09:18
Hm.... ~Bartek 13 2013-04-22 22:35
statystyki - na giełdzie zarabia 10% inwestorów ~kasztan 2 2013-04-22 19:22
Pro-wzrostowe spółki z new connect ~b_uważny_ 12 2013-04-22 10:43
pojawiły się nowe oszołomy ~działka 8 2013-04-19 16:11
~olo chce tanio kupić ~prześmiewca 4 2013-04-19 11:08
PRZEBIJE DZISIAJ WRESZCIE 35 GR ~bez 6 2013-04-19 11:04
CO Z TYM DEPENDem? ~bez 26 2013-04-19 10:46
Jak PMI poleciał miesiąc temu na 1 zł ... ~prześmiewca 6 2013-04-19 10:29
NIGDZIE NIE ZAROBISZ TYLE ILE CI OBIECUJĄ NA DEPENDZIE!!!!! ~pracuś 2 2013-04-19 09:04
zobaczycie 300 mln jak świnia niebo. CZYTAĆ i OGLĄDAĆ!!! ~olo 7 2013-04-19 08:55
Info z humorem. ~pracuś 12 2013-04-19 08:55
A jednak.. ~Bartek 50 2013-04-18 22:33
Kupowac infa zyga51 17 2013-04-18 19:32
Krótka ocena sytuacji na Dependzie ~bez 38 2013-04-18 17:27
16-ty tydzień się kończy.... ~grześ 10 2013-04-18 15:53
odpał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~działka 29 2013-04-18 15:43
kto sie bawi kursem? ~nwa 70 2013-04-18 10:58
ale jaja z notowaniami ~działka 22 2013-04-17 14:45
Wystrzal.. ~Bartek 16 2013-04-17 14:38
Tyle piszecie o kredycie, ale nie wiecie na co ten kredyt? ~prześmiewca 26 2013-04-17 12:37
CZERWONA TOREBKA!!!! ~nieogar 7 2013-04-17 09:54
HISTORIA!!! ~nieogar 34 2013-04-16 15:24
Jaką nieruchomość kupi DEPEND? ~pytajnik 7 2013-04-15 21:31
Od poniedziałku w góę-nie ma innej opcji! ~Observer 24 2013-04-15 14:58
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.