| IP 89.67.66 > wielonick !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | ~boss | 2 | 2013-04-24 11:22 |
| Info 23.04.2013 | ~Uv* | 25 | 2013-04-24 08:48 |
| Ładnie ktoś wysypał na 0,31 | ~szpieg szoguna | 13 | 2013-04-23 13:56 |
| Jak radzicie staremu lisowi? | ~4,5% | 12 | 2013-04-23 10:37 |
| Wszyscy czekają.... | ~Grześ | 12 | 2013-04-23 10:35 |
| dojedzie ten kurier czy niedojedzie | ~kron | 27 | 2013-04-23 09:18 |
| Hm.... | ~Bartek | 13 | 2013-04-22 22:35 |
| statystyki - na giełdzie zarabia 10% inwestorów | ~kasztan | 2 | 2013-04-22 19:22 |
| Pro-wzrostowe spółki z new connect | ~b_uważny_ | 12 | 2013-04-22 10:43 |
| pojawiły się nowe oszołomy | ~działka | 8 | 2013-04-19 16:11 |
| ~olo chce tanio kupić | ~prześmiewca | 4 | 2013-04-19 11:08 |
| PRZEBIJE DZISIAJ WRESZCIE 35 GR | ~bez | 6 | 2013-04-19 11:04 |
| CO Z TYM DEPENDem? | ~bez | 26 | 2013-04-19 10:46 |
| Jak PMI poleciał miesiąc temu na 1 zł ... | ~prześmiewca | 6 | 2013-04-19 10:29 |
| NIGDZIE NIE ZAROBISZ TYLE ILE CI OBIECUJĄ NA DEPENDZIE!!!!! | ~pracuś | 2 | 2013-04-19 09:04 |
| zobaczycie 300 mln jak świnia niebo. CZYTAĆ i OGLĄDAĆ!!! | ~olo | 7 | 2013-04-19 08:55 |
| Info z humorem. | ~pracuś | 12 | 2013-04-19 08:55 |
| A jednak.. | ~Bartek | 50 | 2013-04-18 22:33 |
| Kupowac infa | zyga51 | 17 | 2013-04-18 19:32 |
| Krótka ocena sytuacji na Dependzie | ~bez | 38 | 2013-04-18 17:27 |
| 16-ty tydzień się kończy.... | ~grześ | 10 | 2013-04-18 15:53 |
| odpał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | ~działka | 29 | 2013-04-18 15:43 |
| kto sie bawi kursem? | ~nwa | 70 | 2013-04-18 10:58 |
| ale jaja z notowaniami | ~działka | 22 | 2013-04-17 14:45 |
| Wystrzal.. | ~Bartek | 16 | 2013-04-17 14:38 |
| Tyle piszecie o kredycie, ale nie wiecie na co ten kredyt? | ~prześmiewca | 26 | 2013-04-17 12:37 |
| CZERWONA TOREBKA!!!! | ~nieogar | 7 | 2013-04-17 09:54 |
| HISTORIA!!! | ~nieogar | 34 | 2013-04-16 15:24 |
| Jaką nieruchomość kupi DEPEND? | ~pytajnik | 7 | 2013-04-15 21:31 |
| Od poniedziałku w góę-nie ma innej opcji! | ~Observer | 24 | 2013-04-15 14:58 |