Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Szczegóły nwa 8 2013-04-15 13:41
Jak obstawiacie jutrzejsze otwarcie ? ~ferdek 22 2013-04-15 12:34
Depend chiron_1974 11 2013-04-15 08:57
Ciekawe, jak idzie jackowi z grochowa ? ~4,5% 4 2013-04-14 19:46
DEP a PMI ~jarek 12 2013-04-14 14:04
9-10 kwietnia Motoshow Szczecin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~boss 8 2013-04-14 13:54
Ryba jesteś? ~Wariat 1 2013-04-14 13:36
Dobra robota nwa 12 2013-04-13 13:37
OTWARCIE HIPERMARKETU juuuuuhhhhuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~działka 19 2013-04-13 13:18
infa ~oranżada 20 2013-04-13 12:19
szukanie frajerów ... 25 szt. na 0,33 ~prześmiewca 3 2013-04-13 09:53
boss zaklepał kredyt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~as 3 2013-04-12 15:45
Dwa LATA BEZ SPŁATY!!!!!! ~nieogar 12 2013-04-12 15:15
OBLICZENIA!! ~nieogar 25 2013-04-12 13:56
Gra na zniechęcenie ... wielu jest zapakowanych, a muszą oddać ... ~mariola 8 2013-04-12 13:41
NA cedc JAKA JAZDA! ~działka 4 2013-04-12 13:10
Wiecie co ja tu widzę ? ~Depp 7 2013-04-12 12:07
~Depp, upór maniaka czy ... skończ manipulować! ~mariola 8 2013-04-12 11:17
Zaangażowana "stówa", żeby zamurować wjazd na górne ... ~mariola 10 2013-04-12 10:57
DEPEND SA informacja nt. syndykalizacji kredytu US$ 200.000.000 ~ssi 8 2013-04-12 08:38
A czym ten DEPEND się zajmuje? ~look 6 2013-04-11 17:18
INFFOOOOOO NA DEPIEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MEGA !!!!!!!!! ~działka 2 2013-04-11 16:26
~Depp, twoje rady bezcenne ... ~mariola 25 2013-04-11 15:28
Chłopcy, to wy tak w strachu zrzucacie swoje pakieciki? ~mariola 7 2013-04-11 15:21
~Depp, jeżeli realizujesz strategię ... po co PRYMITYWNIE naganiasz? ~mariola 5 2013-04-11 13:19
Dlaczego stoi na 0,37? ~mariola 13 2013-04-11 12:23
W poniedziałek zaczyna się 16 tydzień ~oger 19 2013-04-11 12:21
OPEN NET ODPALA ? wraca na dawny kurs ? ~OPEN NET 3 2013-04-11 11:25
Nie dajcie się ubrać . ~Depp 2 2013-04-11 11:09
Chciałem zapytać, bo jestem tu nowy ~4,5% 8 2013-04-11 10:58
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.