|
Szczegóły
|
nwa
|
8
|
2013-04-15 13:41
|
|
Jak obstawiacie jutrzejsze otwarcie ?
|
~ferdek
|
22
|
2013-04-15 12:34
|
|
Depend
|
chiron_1974
|
11
|
2013-04-15 08:57
|
|
Ciekawe, jak idzie jackowi z grochowa ?
|
~4,5%
|
4
|
2013-04-14 19:46
|
|
DEP a PMI
|
~jarek
|
12
|
2013-04-14 14:04
|
|
9-10 kwietnia Motoshow Szczecin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~boss
|
8
|
2013-04-14 13:54
|
|
Ryba jesteś?
|
~Wariat
|
1
|
2013-04-14 13:36
|
|
Dobra robota
|
nwa
|
12
|
2013-04-13 13:37
|
|
OTWARCIE HIPERMARKETU juuuuuhhhhuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~działka
|
19
|
2013-04-13 13:18
|
|
infa
|
~oranżada
|
20
|
2013-04-13 12:19
|
|
szukanie frajerów ... 25 szt. na 0,33
|
~prześmiewca
|
3
|
2013-04-13 09:53
|
|
boss zaklepał kredyt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~as
|
3
|
2013-04-12 15:45
|
|
Dwa LATA BEZ SPŁATY!!!!!!
|
~nieogar
|
12
|
2013-04-12 15:15
|
|
OBLICZENIA!!
|
~nieogar
|
25
|
2013-04-12 13:56
|
|
Gra na zniechęcenie ... wielu jest zapakowanych, a muszą oddać ...
|
~mariola
|
8
|
2013-04-12 13:41
|
|
NA cedc JAKA JAZDA!
|
~działka
|
4
|
2013-04-12 13:10
|
|
Wiecie co ja tu widzę ?
|
~Depp
|
7
|
2013-04-12 12:07
|
|
~Depp, upór maniaka czy ... skończ manipulować!
|
~mariola
|
8
|
2013-04-12 11:17
|
|
Zaangażowana "stówa", żeby zamurować wjazd na górne ...
|
~mariola
|
10
|
2013-04-12 10:57
|
|
DEPEND SA informacja nt. syndykalizacji kredytu US$ 200.000.000
|
~ssi
|
8
|
2013-04-12 08:38
|
|
A czym ten DEPEND się zajmuje?
|
~look
|
6
|
2013-04-11 17:18
|
|
INFFOOOOOO NA DEPIEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MEGA !!!!!!!!!
|
~działka
|
2
|
2013-04-11 16:26
|
|
~Depp, twoje rady bezcenne ...
|
~mariola
|
25
|
2013-04-11 15:28
|
|
Chłopcy, to wy tak w strachu zrzucacie swoje pakieciki?
|
~mariola
|
7
|
2013-04-11 15:21
|
|
~Depp, jeżeli realizujesz strategię ... po co PRYMITYWNIE naganiasz?
|
~mariola
|
5
|
2013-04-11 13:19
|
|
Dlaczego stoi na 0,37?
|
~mariola
|
13
|
2013-04-11 12:23
|
|
W poniedziałek zaczyna się 16 tydzień
|
~oger
|
19
|
2013-04-11 12:21
|
|
OPEN NET ODPALA ? wraca na dawny kurs ?
|
~OPEN NET
|
3
|
2013-04-11 11:25
|
|
Nie dajcie się ubrać .
|
~Depp
|
2
|
2013-04-11 11:09
|
|
Chciałem zapytać, bo jestem tu nowy
|
~4,5%
|
8
|
2013-04-11 10:58
|