widzieliście reklamę w TV!!!!
oni dają 8%% jeśli zainwestujesz w zakup nieruchomości komercyjnych !!!
jeśli im się opłaca tyle dać to ile sami wyciągają???
ale ten DEPEND coraz bardziej mnie przekonuje!!
OSTATECZNA ROZGRYWKA !!!
witam na początku wzrostów!!!
porównuję często SYTUACJE DEPEND Z PMI (sytuacje nie spółkę) i widzę bardzo dużo podobieństwa!!!
tam już mają gorąco w gaciach ( duży wpływ cen złota na światowych i Popyt czy się utrzyma czy Spadnie - nie wiadomo!!
tutaj natomiast nieruchomości najtańsze w ostatnich latach i dodatkowo ruch w interesie coraz większy ( ceny atrakcyjne więc popyt rośnie) \
pozdrawiam