Forum giełdowe spółki DELKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro +50% ~oho 3 2020-09-22 16:52
Mowilem, ze albo dzisiaj po 30 albo jutro bedziecie sie zabijaćć po 40 ~Mirek 1 2020-09-22 16:36
kto zrobil teraz ten zrzut? ~kto 3 2020-09-22 16:31
Wszystko poniżej 50zł to super promocja ~Jędrek 1 2020-09-22 16:25
Delko - drugie DINO ~mysior 1 2020-09-22 16:21
Dzisiaj nie kupują za 30, jutro bedą sie zabijać o 40 ~uhm 2 2020-09-22 16:17
Ci co dziś kupują akcje Delko nie sprzedadzą poniżej 50 zł ~Michał 7 2020-09-22 16:15
Ustawiam koszyk na 26zł. ~Luck 1 2020-09-22 15:52
Myslicie ze po wynikach jest mozliwe +300%? ~Jacie-sune 6 2020-09-22 15:42
Górne widły nieuniknione:))) ~Buffet 1 2020-09-22 15:41
Za dużo ~Angello 2 2020-09-22 15:40
I korekta ~Ewa 3 2020-09-22 15:17
Zamknięcie na poziomie 31 zł ~Jaromir 4 2020-09-22 15:14
Zaraz górne widły po raz drugi! ~WatchDog 1 2020-09-22 14:59
500zł za akcje w rok ~Jacie-sune 1 2020-09-22 14:55
[ hej] ~Angello 1 2020-09-22 14:39
Wszyscy przechodzą na Delko:))) ~WatchDog 1 2020-09-22 14:37
Tu cofka - Na AQT dopiero sie zaczyna ~Qwerty 2 2020-09-22 14:13
Oby zarząd nie zaczął sprzedawac ~Ewa 3 2020-09-22 13:29
Każdy kto myśli, że tu bedzie 100zł jest pesymistą ~ark 1 2020-09-22 13:21
blokowanie kursu? ~michumich 1 2020-09-22 13:13
A ci co pojutrze kupią za 40, nie sprzedadzą po 60. Wniosek? ~ark 1 2020-09-22 13:11
Do 100zł promocja ~uhm 2 2020-09-22 13:10
Kupiłem po 30.50 ~Ujay 2 2020-09-22 12:35
dosiadłem się ~michumich 1 2020-09-22 12:33
Kierunek 100 PLN ~Henk70 4 2020-09-22 12:26
Przesiadka na CORELENS. Umowa połączenia spółek!!!! ~Info 2 2020-09-22 12:15
Zaczyna się... ~KRIS 3 2020-09-22 11:55
Licze równiez na jeszcze lepsze wyniki SFD... darusuk 4 2020-09-22 11:51
DELKO - ci co znają raport to chcą kupić bo tu 50 zł to promocja ~BURY 2 2020-09-22 11:38
[x]
DELKO 0,51% 5,91 2026-06-26 16:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.