Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
4Q2022 wyniki zgodne ze wstępnymi ++ SILNY WZROST LEJKA SPRZEDAŻOWEGO ++ ~TopTopów 1 2023-04-14 11:06
Kupiliście. Po 55? ~FUNDMAN 1 2023-04-14 09:42
Gorzej być już nie może ~hazard 10 2023-04-14 09:28
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-04-13 19:59
2022 bolesna porażka ~katonik 2 2023-04-13 19:59
Uwaga coś się dzieje dobrego!! Wskakiwać wszyscy zarobimy ~lolhacker 2 2023-04-13 17:49
Obroty wzrosły ~piotrek68 2 2023-04-12 22:27
W oczekiwaniu na AI ~lolhacker 1 2023-04-11 11:02
Na zamknięciu może być ciekawie ~Imeil 3 2023-04-10 06:32
Spokojnie z tym kupowaniem ~xyz 3 2023-04-05 23:13
Wschodząca gwiazda HOSSY sztucznej inteligencji spólka A.I. MILTON ESSEX ~SztucznaINTELIGENCJA 4 2023-04-03 23:24
Ja już na plus ~haha 2 2023-04-03 17:35
30 PLN taka jest realna wartość akcji ~Inwestor 20 2023-04-02 16:25
Inwestorzy z wkładem 1k PLN ~Tymek 7 2023-04-01 09:13
ostrzeżenia na temat tej spółki były tu publikowane już od kilku lat ~Zbig 1 2023-03-31 14:28
naszemu brakowi doświadczenia ~brakidoswiadczenia 1 2023-03-31 12:15
PRZYSTANEK 44 ? ~maszynista 3 2023-03-31 10:19
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-03-30 22:07
ENTER tu odrobimy straty ~toya 1 2023-03-30 16:20
DataWalk SA -2186% Niebanalny wynik wykręciliście ! ~Balonik 2 2023-03-30 13:52
Datawolk jednorożcem ? ~Rumcajs 5 2023-03-30 13:12
20,2 mln straty - to chyba przez ten lejek :) ~tu 11 2023-03-30 13:10
"Złota Malina" dla D A T A Ł O K ! ~OMG 1 2023-03-30 12:25
--- UWAGA --- SPADAJĄCE NOŻE --- ~Focus 3 2023-03-30 12:25
BANKRUT już nie długo ~87645629 2 2023-03-30 12:23
...co stanowi wzrost straty o 123 828 tys. zł tj. o 2186% ... ~NIE_DO_WIARY 8 2023-03-30 12:02
Biuro2 ~Biuro 9 2023-03-30 11:39
BOŚ już opchnął swoje to można wrócić do reala ~Biuro 54 2023-03-30 11:20
nic sie nie stało ~zibi 2 2023-03-30 11:10
Ladnie rosnie up up up i lukę zamknie ~ladnie 1 2023-03-30 10:14
[x]
DATAWALK 0,71% 112,80 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.