Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
i wsparcie nr I w grze technik-at 2 2023-04-21 13:03
165zł tu było we wrześniu, to jeszcze do zrobienia 100%!!!!!! ~165 4 2023-04-21 12:51
różne składowe wg publikacji z 18 kwietnia ~szanse 1 2023-04-21 11:01
Ja tu widzę zanegowany trend spadkowy ~Data 2 2023-04-21 09:00
Te wzrosty to moze byc cos innego, a mianowicie ~swiss 13 2023-04-19 19:10
Dokupione? To możemy dalej rosnąć ~Marcin 2 2023-04-18 11:13
RSI- MOCNE KUPUJ!!!!!!!! ~RSI 1 2023-04-18 09:56
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-04-17 23:19
Datawalk c/wk 12,84, Ailleron c/wk 1,81 - porównajcie spółki z WIG_INFO ~Takumi 12 2023-04-17 23:18
patrząc na C/WK bo o zysków tu nie ma to taki ORLEN powinien po 1535 zł ~orlen 2 2023-04-17 20:51
Czy to tylko podbitka czy powrót w okolice 200 zł. ~gruby 7 2023-04-17 18:42
Jeszcze tylko artykuł i dzida naprzód ~lolhacker 1 2023-04-17 18:41
słabe ręce oddaja ~Wonsz 3 2023-04-17 18:35
14:00 czat z Prezesem ~piotrek68 5 2023-04-17 17:30
Pakriet ~Hihi 14 2023-04-17 11:04
Widły ~Dawid 1 2023-04-17 10:32
WIDŁY WIDŁY WIDŁY ~lolhacker 1 2023-04-17 10:06
DAWAC PROSIAKA NA GURNE WIDŁY ~HEHE 2 2023-04-17 09:42
Wracamy ~Lucas 1 2023-04-17 09:37
Pierwszy opór przy 72 zaliczony technik-at 1 2023-04-17 09:29
AI & Graph Driven Future – wyniki DataWalk za 2022 rok ~lolhacker 4 2023-04-17 08:45
WCHODZI TESLA ~FEBRUARY 3 2023-04-15 10:08
JEDZIEMY NA PUŁNOC UP UP UP ~HEHE 1 2023-04-14 22:49
Przestańcie trollować, wyniki były znane od miesiąca ~lol 8 2023-04-14 22:21
Nie jest źle knx 4 2023-04-14 16:57
Ale jak kurs latał po 200PLN to wszyscy rekomendowali kupno :) ~Fx 2 2023-04-14 15:57
Po co Wam takie ciepłe i drogie palta na lato? Będzie wyjątkowo gorące. ~Ubri 1 2023-04-14 15:53
Widły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~lolhacker 1 2023-04-14 13:47
Coś drgnęło ~piotrek68 1 2023-04-14 13:42
Ocena spółki DATA przez WOOD&COMPANY - POSITIVE ~lolhacker 1 2023-04-14 13:40
[x]
DATAWALK 0,71% 112,80 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.