Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zgłaszam do KNF ~Rudy 5 2023-07-05 18:12
WYSYP UMOW OD DATAWALK!!! KIERUNEK 100 ~widłowy 13 2023-07-05 17:17
Zajełem pozycję długą ~AdrianMaliniak 7 2023-07-05 17:09
A jak wzrosty się utrzymają, to.... ~gala 1 2023-07-05 17:03
longterm AT DW ~long 1 2023-07-05 16:59
Tesla na tapecie? ~Olek 4 2023-07-05 16:04
Urosło ponad 50% w 5 dni ~Odwazni 4 2023-07-05 15:55
Obrót - 100 tys. akcji ~Spekulant 1 2023-07-05 15:04
jutro kolejny dzień PKC na starcie ~etune 1 2023-07-05 14:58
Niesłychane ~SA 3 2023-07-05 14:14
Ciekawe czy jeszcze się dzisiaj otworzy ? ~Koń 1 2023-07-05 14:00
Dzis się nie otworzy ~Olek 1 2023-07-05 13:55
TELESTO - wracamy tam gdzie wszystko sie zaczelo :) ~Grumpyman 1 2023-07-05 13:46
Vercom też z potencjałem AI ~Kris 2 2023-07-05 13:29
UBRANI PO 83 WYSTOMP!!! ~Krawiec 1 2023-07-05 13:28
UBRANI PO 80 WYSTOMP ~Donald 1 2023-07-05 13:25
Walne rentier2 8 2023-07-05 12:52
LUKA na 65zl ~jw 5 2023-07-05 12:36
Przez 13 min zrobili obrót 1 mln - o co chodzi ? ~123 9 2023-07-05 11:45
Rajd AI? ~Olek 1 2023-07-05 11:04
Strategia ~Obserwator 5 2023-07-05 10:44
Trzeba bylo brac ~Sypek 1 2023-07-05 10:03
Dzisiaj to jest prawdziwe szaleństwo ~Janusz_GPW 1 2023-07-05 10:01
O co tu u Was chodzi. Dlaczego tak rożnie ? ~123 2 2023-07-05 09:34
Skad ten wzrost poranny? ~dw 4 2023-07-05 09:11
No to dawać jeszcze z 2 umowy .... ~akak 1 2023-07-04 14:52
Kiedy kolejna emisja? ~Mimi 7 2023-07-04 09:13
unowy 2Q ~pikuś 4 2023-07-03 12:41
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-07-03 08:13
Już się rozpędza.... ~akak 7 2023-07-03 01:49
[x]
DATAWALK 0,17% 116,40 2026-06-24 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.