| Zgłaszam do KNF | ~Rudy | 5 | 2023-07-05 18:12 |
| WYSYP UMOW OD DATAWALK!!! KIERUNEK 100 | ~widłowy | 13 | 2023-07-05 17:17 |
| Zajełem pozycję długą | ~AdrianMaliniak | 7 | 2023-07-05 17:09 |
| A jak wzrosty się utrzymają, to.... | ~gala | 1 | 2023-07-05 17:03 |
| longterm AT DW | ~long | 1 | 2023-07-05 16:59 |
| Tesla na tapecie? | ~Olek | 4 | 2023-07-05 16:04 |
| Urosło ponad 50% w 5 dni | ~Odwazni | 4 | 2023-07-05 15:55 |
| Obrót - 100 tys. akcji | ~Spekulant | 1 | 2023-07-05 15:04 |
| jutro kolejny dzień PKC na starcie | ~etune | 1 | 2023-07-05 14:58 |
| Niesłychane | ~SA | 3 | 2023-07-05 14:14 |
| Ciekawe czy jeszcze się dzisiaj otworzy ? | ~Koń | 1 | 2023-07-05 14:00 |
| Dzis się nie otworzy | ~Olek | 1 | 2023-07-05 13:55 |
| TELESTO - wracamy tam gdzie wszystko sie zaczelo :) | ~Grumpyman | 1 | 2023-07-05 13:46 |
| Vercom też z potencjałem AI | ~Kris | 2 | 2023-07-05 13:29 |
| UBRANI PO 83 WYSTOMP!!! | ~Krawiec | 1 | 2023-07-05 13:28 |
| UBRANI PO 80 WYSTOMP | ~Donald | 1 | 2023-07-05 13:25 |
| Walne | rentier2 | 8 | 2023-07-05 12:52 |
| LUKA na 65zl | ~jw | 5 | 2023-07-05 12:36 |
| Przez 13 min zrobili obrót 1 mln - o co chodzi ? | ~123 | 9 | 2023-07-05 11:45 |
| Rajd AI? | ~Olek | 1 | 2023-07-05 11:04 |
| Strategia | ~Obserwator | 5 | 2023-07-05 10:44 |
| Trzeba bylo brac | ~Sypek | 1 | 2023-07-05 10:03 |
| Dzisiaj to jest prawdziwe szaleństwo | ~Janusz_GPW | 1 | 2023-07-05 10:01 |
| O co tu u Was chodzi. Dlaczego tak rożnie ? | ~123 | 2 | 2023-07-05 09:34 |
| Skad ten wzrost poranny? | ~dw | 4 | 2023-07-05 09:11 |
| No to dawać jeszcze z 2 umowy .... | ~akak | 1 | 2023-07-04 14:52 |
| Kiedy kolejna emisja? | ~Mimi | 7 | 2023-07-04 09:13 |
| unowy 2Q | ~pikuś | 4 | 2023-07-03 12:41 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2023-07-03 08:13 |
| Już się rozpędza.... | ~akak | 7 | 2023-07-03 01:49 |