| Hamulcowy trzyma 13 zł | ~Zito | 1 | 2019-09-26 17:01 |
| Czyżby lekki odpoczynek byków ... | ~zito | 1 | 2019-09-26 11:52 |
| Ostania szansa na tanie zakupy. | ~ernie | 1 | 2019-09-26 10:44 |
| Dobre info | ~zito | 1 | 2019-09-26 09:22 |
| Spłata pożyczki...CFG...Rakieta coraz bliżej...) | adameczek133 | 1 | 2019-09-26 09:21 |
| Seria mocnych dni | ~Zito | 3 | 2019-09-26 09:13 |
| KUPUJ | ~zito | 1 | 2019-09-26 09:12 |
| Przecież ten zysk mln to ściema. | ~Ciekawski | 15 | 2019-09-26 04:29 |
| środowe zestawienie sprzedaży For -Hard West ładna sprzedaż | ~karoll | 3 | 2019-09-25 18:06 |
| Przed nami duże wzrosty .Kto teraz sprzeda straci sporo kasy! | ~klops | 2 | 2019-09-25 14:35 |
| Jesień i Zima nasza | ~zito | 1 | 2019-09-25 13:14 |
| info- program motywacyjny, akcje serii L | ~olo | 5 | 2019-09-25 12:29 |
| 1 mln netto zysku ! | ~zito | 1 | 2019-09-25 11:34 |
| Świetny program motywacyjny | ~zito | 1 | 2019-09-25 11:33 |
| Wzrosty zadomowiły się na dobre | ~zito | 2 | 2019-09-25 10:24 |
| Następny rok należy do CFG...) | adameczek133 | 4 | 2019-09-24 22:46 |
| Tutaj dużo zależy od trailera HFCity. | ~moraw | 3 | 2019-09-24 21:42 |
| W tym roku jeszcze 20 zł | ~Zito | 2 | 2019-09-24 11:34 |
| Przeskoczyli | ~zito | 1 | 2019-09-24 11:22 |
| Każdy będzie chciał mieć akcje CFG | ~zito | 1 | 2019-09-24 09:46 |
| Jest 13 zł | ~zito | 1 | 2019-09-24 08:22 |
| nowe Q&A CFG | ~mario | 18 | 2019-09-23 17:24 |
| Kiedy 20 zł ??? | ~marian | 2 | 2019-09-23 16:40 |
| CFG zaczynamy odliczanie...) | adameczek133 | 19 | 2019-09-23 16:31 |
| Domknąć 13 zł | ~zito | 1 | 2019-09-23 13:34 |
| Dobra sesja się zapowiada | ~zito | 1 | 2019-09-23 11:07 |
| Spokojnie tu na forum | ~zito | 1 | 2019-09-23 09:47 |
| Zlecenia czekają | ~zito | 1 | 2019-09-23 08:30 |
| Wątek prawny- inside tradeing? | ~cieslik | 4 | 2019-09-21 11:38 |
| To już ponad rok | ~Hakowy | 20 | 2019-09-20 20:15 |