Macie jakieś NOWE pytania, sugestie, prośby, pomysły itd. piszcie tutaj.
Do końca tygodnia zbieram informacje do nowego Q&A.
W tym wątku tylko do CFG - poza tym zaraz uruchamiam także wątki na ULG, Movie, PLW i Moonlit. Jak macie do którejś z tych spółek jakieś pytania to na odpowiednich forach proszę pisać.