Hej
Jako ze spółka new connect i free flow dość niski to można się umawiać na forum/ze znajomymi na transakcje czy to już jest "łamanie prawa" i podchodzi pod inside tradeing właśnie czy inny "paragraf"? Oczywiście nie chodzi mi tylko o CFG tylko o ogólne zasady. Bo jak duzi się umawiają to my się już po fakcie dowiadujemy. ;) Pozdrawiam