|
LUDZIE NIE KUPUJCIE BADZIEWIA PO 30ZL LEPIEJ CIG MYSLEC !!!
|
~balon
|
1
|
2018-08-19 21:46
|
|
LUDZIE NIE KUPUJCIE BADZIEWIA PO 30ZL LEPIEJ CIG MYSLEC !!!
|
~balon
|
1
|
2018-08-19 21:46
|
|
tu poszło już 70 tys z palcem w d..
|
~cdn
|
6
|
2018-08-19 21:34
|
|
Sprzedaż Pfantom S
|
~orzel74
|
11
|
2018-08-19 21:09
|
|
Metacritic już 74
|
~bazooka
|
1
|
2018-08-19 20:59
|
|
2600 peak.15miejsce.jutro +10% minimum
|
~Yti
|
7
|
2018-08-19 20:32
|
|
Nowy patch
|
~bankrut
|
1
|
2018-08-19 19:15
|
|
Gra się zwróci w max 2tyg,
|
~GamedevExp
|
31
|
2018-08-19 19:14
|
|
Już nawet strona CreativeForge nie działa
|
~Ks
|
5
|
2018-08-19 19:09
|
|
Przeslanie do pozytywnego akcjonariatu
|
~Que
|
12
|
2018-08-19 18:19
|
|
Ostatnie 16 komentarzy...
|
~Que
|
4
|
2018-08-19 17:55
|
|
Dziwi mnie...
|
~dzidzius
|
5
|
2018-08-19 17:52
|
|
No coz bedze goraco i 60 zl kwestia tygodnia
|
~Wacek
|
7
|
2018-08-19 17:30
|
|
Co za piękny niedzielny poranek, padlina po 4 dniach spada z 1. strony
|
~S4
|
12
|
2018-08-19 14:06
|
|
GRA PRZEKROCZYLA 20000 SPRZEDANYCH NA https://steamspy.com/app/559100
|
~knut
|
24
|
2018-08-19 13:45
|
|
Jurto sprzedaje akcje na Farmie i przechodze na CFG, tutaj pewne zyski
|
~ronaldinio
|
7
|
2018-08-19 13:20
|
|
S4
|
~orzel74
|
3
|
2018-08-19 13:07
|
|
Czy może ktoś wyliczyć realnie kiedy gra się zwróci?
|
~Melancholik
|
2
|
2018-08-19 13:04
|
|
The Guardian nie zostawia suchej nitki-gra dla masochistów
|
~york
|
18
|
2018-08-19 12:59
|
|
Niedzielny top global bestsellers
|
~Saper
|
5
|
2018-08-19 12:35
|
|
gra zarabia kilkaset tyś dziennie
|
~jarek
|
9
|
2018-08-19 12:24
|
|
Co to za dziecinada. Produk dla poważnego gracza bedzie w sprzed 2 lata
|
~Wicek
|
10
|
2018-08-19 11:57
|
|
Z 22 na 14
|
~socco
|
14
|
2018-08-19 11:53
|
|
Peak nie przebity, ani komenty ani patche nie poprawiają sprzedaży
|
~york
|
8
|
2018-08-19 11:23
|
|
STEAMSPY pokazuje nadal Najnizszy zakres sprzedaży czyli PONIZEJ 20k
|
~ciekawe
|
36
|
2018-08-19 11:02
|
|
S4 to sfrustrowany spadkowy trol.
|
~normik
|
4
|
2018-08-19 09:58
|
|
Leszcze może być i tak, że do kasy spółki nie wpłynęła nawet złotówka
|
~S4
|
8
|
2018-08-19 09:45
|
|
Wstepne wyniki sprzedaży
|
~arek
|
11
|
2018-08-19 08:54
|
|
Dziwne. Po premierze wszyscy krzyczeli że ruskim się nie podoba a
|
~Rosja
|
2
|
2018-08-19 07:23
|
|
jakiś patch wszedł
|
~ziom
|
4
|
2018-08-19 07:19
|