|
2 strona steam
|
~aleocochodzi
|
1
|
2018-08-20 12:04
|
|
uwaga na naganiacza Kajtek zapakowanego w gniota
|
~blondyn
|
4
|
2018-08-20 11:26
|
|
Wlaśnie PD wylecialo z I strony Steam, porażka roku obok Agony
|
~valv
|
2
|
2018-08-20 11:22
|
|
PD to longesller - peak HW
|
~Kajtek
|
1
|
2018-08-20 11:18
|
|
Ilość graczy On-line a sprzedaż
|
~Robson
|
3
|
2018-08-20 10:15
|
|
60 złociszy i wyżej,,wyzej......ff tylko 9 % a nasłupach tez mają
|
~kibić
|
3
|
2018-08-20 09:17
|
|
36 mile jutro widziane.Taniej moich nie dostaniecie
|
~ZapakowanyNaMaxa
|
6
|
2018-08-20 09:02
|
|
PS4
|
~efe
|
1
|
2018-08-20 08:56
|
|
Już 68 % pozytywów na PD
|
~Saper
|
4
|
2018-08-20 08:53
|
|
PODPUCHA NA TKO UWAGA
|
~KNUT
|
1
|
2018-08-20 08:38
|
|
DZISIAJ ŁADUJĘ DO MOJEJ WYWROTKI
|
~KNUT
|
2
|
2018-08-20 08:36
|
|
Przepraszam, że jestem chamski i hylę czoła przed zespłem CFG!
|
~S4
|
2
|
2018-08-20 08:11
|
|
steam
|
~ziom
|
6
|
2018-08-20 07:41
|
|
Patch 1.0.3
|
~orzel74
|
5
|
2018-08-20 07:23
|
|
Już 688 komentarzy - przyśpiesza
|
~Saper
|
4
|
2018-08-20 06:59
|
|
Atak troli: 8AM 20.08.2018
|
~Asad
|
4
|
2018-08-19 23:56
|
|
LUDZIE CO TO ZA BEŁKOT WYWROTKA JUZ JEDZIE W PONIEDZIAŁEK BEDZIE
|
~KNUT
|
11
|
2018-08-19 23:44
|
|
co tu sie odjaniepawla ????
|
~ziom
|
2
|
2018-08-19 23:21
|
|
Dzisiaj nowy max peak na steam?
|
~naganiacz
|
50
|
2018-08-19 22:55
|
|
Piąta doba na pierwszej stronie global bestsellers
|
~Kazhesini
|
7
|
2018-08-19 22:53
|
|
Analiza czterech spółek z New Connect z perspektywami!!! Czytać
|
~Staje_się_faktem
|
1
|
2018-08-19 22:53
|
|
Zawsze jak sa trole bedzie roslo
|
~Mk
|
3
|
2018-08-19 22:52
|
|
wazne anka , kot wojtek IP zobaczymy kto ma racje ta firma cienka
|
~nie
|
2
|
2018-08-19 22:48
|
|
@Do trolla aa2 i całej reszty odnośnie sprzedaży SGW3
|
~S4
|
11
|
2018-08-19 22:46
|
|
Anka. Balon itp
|
~Mk
|
1
|
2018-08-19 22:27
|
|
Niech tylko wieksi gracze zwesza ze PD dobrze sie sprzedaje....
|
~hmmm
|
1
|
2018-08-19 22:24
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2018-08-19 22:22
|
|
Śmieć już się osuwa w rankingach bulbulbul
|
~S4
|
7
|
2018-08-19 22:20
|
|
gry kiepskie cena wysoka opinie zle o firmir ! spadam na cig lub cdr
|
~pietrek
|
2
|
2018-08-19 22:13
|
|
to samo kiedys pisali o cdprojekt jak bylo po 2zl dzis 200zl cig..10..20
|
~trolu
|
1
|
2018-08-19 21:52
|