Forum giełdowe spółki CREATIVEFORGE GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
2 strona steam ~aleocochodzi 1 2018-08-20 12:04
uwaga na naganiacza Kajtek zapakowanego w gniota ~blondyn 4 2018-08-20 11:26
Wlaśnie PD wylecialo z I strony Steam, porażka roku obok Agony ~valv 2 2018-08-20 11:22
PD to longesller - peak HW ~Kajtek 1 2018-08-20 11:18
Ilość graczy On-line a sprzedaż ~Robson 3 2018-08-20 10:15
60 złociszy i wyżej,,wyzej......ff tylko 9 % a nasłupach tez mają ~kibić 3 2018-08-20 09:17
36 mile jutro widziane.Taniej moich nie dostaniecie ~ZapakowanyNaMaxa 6 2018-08-20 09:02
PS4 ~efe 1 2018-08-20 08:56
Już 68 % pozytywów na PD ~Saper 4 2018-08-20 08:53
PODPUCHA NA TKO UWAGA ~KNUT 1 2018-08-20 08:38
DZISIAJ ŁADUJĘ DO MOJEJ WYWROTKI ~KNUT 2 2018-08-20 08:36
Przepraszam, że jestem chamski i hylę czoła przed zespłem CFG! ~S4 2 2018-08-20 08:11
steam ~ziom 6 2018-08-20 07:41
Patch 1.0.3 ~orzel74 5 2018-08-20 07:23
Już 688 komentarzy - przyśpiesza ~Saper 4 2018-08-20 06:59
Atak troli: 8AM 20.08.2018 ~Asad 4 2018-08-19 23:56
LUDZIE CO TO ZA BEŁKOT WYWROTKA JUZ JEDZIE W PONIEDZIAŁEK BEDZIE ~KNUT 11 2018-08-19 23:44
co tu sie odjaniepawla ???? ~ziom 2 2018-08-19 23:21
Dzisiaj nowy max peak na steam? ~naganiacz 50 2018-08-19 22:55
Piąta doba na pierwszej stronie global bestsellers ~Kazhesini 7 2018-08-19 22:53
Analiza czterech spółek z New Connect z perspektywami!!! Czytać ~Staje_się_faktem 1 2018-08-19 22:53
Zawsze jak sa trole bedzie roslo ~Mk 3 2018-08-19 22:52
wazne anka , kot wojtek IP zobaczymy kto ma racje ta firma cienka ~nie 2 2018-08-19 22:48
@Do trolla aa2 i całej reszty odnośnie sprzedaży SGW3 ~S4 11 2018-08-19 22:46
Anka. Balon itp ~Mk 1 2018-08-19 22:27
Niech tylko wieksi gracze zwesza ze PD dobrze sie sprzedaje.... ~hmmm 1 2018-08-19 22:24
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2018-08-19 22:22
Śmieć już się osuwa w rankingach bulbulbul ~S4 7 2018-08-19 22:20
gry kiepskie cena wysoka opinie zle o firmir ! spadam na cig lub cdr ~pietrek 2 2018-08-19 22:13
to samo kiedys pisali o cdprojekt jak bylo po 2zl dzis 200zl cig..10..20 ~trolu 1 2018-08-19 21:52
[x]
CFG 5,25% 1,60 2026-06-23 14:34:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.