Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
nikt nie oddaje, poza piatkiem, zbieranko trwa pod ECO Crypto farme:) ~REDIT_LOVER 3 2021-04-27 10:09
Ci co się wachają ~Skox 2 2021-04-27 08:55
Wybicie przed infem ~3zl 3 2021-04-26 18:06
Zobaczcie wyniki finansowe ~Doktor 2 2021-04-24 07:40
Co myślicie o farmie Krypto i kiedy może ruszyć Merytorycznie uczen36 4 2021-04-23 20:55
Wbijać na INC tam ostro odrobicie ~Górnik 1 2021-04-23 20:53
Info w drodze ~Marcin 4 2021-04-23 18:49
cóż można rzec? ~kolo 1 2021-04-23 16:00
Pierwsze podbitka a potem podwójny ~uczen36 1 2021-04-23 14:57
Ale ładnie ktoś pck dał ~uczen36 1 2021-04-23 14:56
Do konca tygodnia 90 gr? ~Information 6 2021-04-23 14:38
3 zl ~Information 5 2021-04-21 10:59
kiedyś pisałem że T2p w pierwszej 50 na bankier uczen36 2 2021-04-20 18:18
Wracamy do bazy ~uczen36 4 2021-04-20 18:15
Co za mądry sprzedaje po 1 akcji ~uczen36 2 2021-04-19 15:02
czekając na info pytanie uczen36 3 2021-04-19 07:17
Rajd rozpoczęty Gdzie się zatrzymamy??? ~cash 5 2021-04-19 00:14
W końcu jakaś normalna spółka wybija się na giełdzie ~Rolecki 3 2021-04-19 00:06
To dopiero poczatek ~Zubo 11 2021-04-18 22:05
i co w koncu z tym Januarym ? Wchodzi w eco farming co?juz zbieraja kase ~REDIT_LOVER 2 2021-04-18 20:42
Nie wiem co by tu musiało być za info ~uczen36 3 2021-04-17 00:15
Drewniana hossa w Ameryce ~mercedes 1 2021-04-16 19:56
Typowa niedowartościowana spółka, jak się znajdzie jeden duży to mocno + ~typowe 2 2021-04-16 13:32
Czekamy na info ze January jest wszedl w BTC ~Boris 1 2021-04-16 13:09
Panika wisi w powietrzu, zaraz dolne widły ~Zwała 3 2021-04-16 13:07
Info!! ~Leon 5 2021-04-16 12:57
A tu jak wszędzie - zawsze merytorycznie ~Kokeszko 1 2021-04-16 10:51
January wejdzie w bitcoiny ze słońca i będzie 5 zl ~Reditt_lover 4 2021-04-16 10:31
W końcu dobra spółka! ~hhh 3 2021-04-16 10:01
Za mało lataliście po wszystkich forach naganiając na tego balona ~oidchodfkjhfc 1 2021-04-16 09:50
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.