Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Piękna czerwień ~uczen36 2 2021-04-16 09:38
Eco Crypto Farming S. A. ~Termiczny 3 2021-04-16 08:53
wybicie z konsolidacji ~kjo 4 2021-04-16 08:33
Dajcie spokój już. Z tym naganianiem ~Pozdro 6 2021-04-16 08:28
Naganiaja na wasza spolke na innych forach. l195 2 2021-04-16 08:27
Po kiego naganiacie na Farm51? ~Acomitam 1 2021-04-16 08:17
Widły ~Jogi 2 2021-04-16 08:05
Start się dopiero zaczął ~jeden 4 2021-04-16 01:00
Zresztą tu trolle was już ubrały przy 1,8 zeta- chcą was ubrać znowu czesio4 1 2021-04-16 00:09
uwaga na trolle ubierają jak na poltronik, szar, czy astro czesio4 1 2021-04-16 00:07
Ukryta super spółka 2 zł powinno tu być ~obserwator 5 2021-04-15 23:45
Uwaga trole!! ~Jogi 1 2021-04-15 23:07
Czy nowa emisja poprawi kondycję spółki? ~jaro 1 2021-04-15 22:15
Ubrali was jak dzieci. ~jaro 1 2021-04-15 22:14
Ucinajcie już straty bo one będą ~Polak 2 2021-04-15 22:13
Wzorowo leci na pysk ~uczen36 2 2021-04-15 22:13
Spam tu nie pomoże grupa szrot nie działa ~Śmieszne 2 2021-04-15 22:13
Pospamowane i do domu spółka do piochu ~Rakietowy 2 2021-04-15 22:12
Fajnie było ale się skończyło chłopaki nawet nie wyszły ~Pozdro 2 2021-04-15 22:12
Pozdrawiam chłopaki od Mańka ~Karolina 2 2021-04-15 22:12
Lecimy na dno kończymy na 0.63 ~Takbędzie 2 2021-04-15 22:12
Więc chodź pomaluj mi świat na czerwono albo czerwono ~Chomiczek 3 2021-04-15 22:12
Pozdrawiam batony sterownika przy 0.75 i 0.78 ~Cieplutko 4 2021-04-15 22:12
Spółka totalny krzok tylko straty generuje nawet c/z ~Maciek 2 2021-04-15 22:11
Dystrybucja jutro pakiety nie zeszły ~Paweł 2 2021-04-15 22:11
JUTRO +50% ~aa 2 2021-04-15 22:05
Naganiaja na wasza spolke na innych forach. l195 1 2021-04-15 22:00
Trend wzrostowy ~LEOB 1 2021-04-15 21:38
Wystarczy popatrzeć technicznie na papier ~kacper 1 2021-04-15 21:37
Poranek walka o papier ~Tomasz435 1 2021-04-15 21:36
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.