Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Prognozy od prezesa ~uczen36 1 2021-05-14 23:59
Jest info espi ~uczen36 4 2021-05-14 22:02
Ciekaw jestem jaki będzie raport uczen36 3 2021-05-14 21:37
raport-komentarz ~najma 1 2021-05-14 20:25
oby Holender nie zapomniał o raporcie uczen36 1 2021-05-14 14:22
Co nikt nie chce zrobić podbitki ~uczen36 1 2021-05-14 12:18
kota juz dostaję nie lubię takiej ciszy uczen36 5 2021-05-12 22:20
Arkusz nieźle się zmienił ~uczen36 1 2021-05-11 12:20
zacznie to przynosić jakieś zyski w końcu? ~kolo 4 2021-05-11 12:17
Obstawiam że w przyszłym tygodniu ~uczen36 1 2021-05-08 10:26
śmiesznie będzie. ~lukasz 2 2021-05-08 10:24
Raport!! ~Information 2 2021-05-07 09:33
Czuje kolejny dzień czerwieni na ~uczen36 1 2021-05-06 09:16
Co dzisiejsze notowania nam przyniosą ~uczen36 1 2021-05-06 07:31
Komu chce się tak kupować 111 albo 11 ~uczen36 1 2021-05-05 13:48
Scierwo pikuje w dol ~Dfgb 2 2021-05-05 12:51
Bardzo mały ruch na gpw dlaczego? ~uczen36 1 2021-05-05 11:45
Straszne nudy ~uczen36 7 2021-05-05 09:53
Czeka nas niebawem podbitka ~uczen36 3 2021-05-04 19:13
Początek miesiąca bardzo niezły ~uczen36 2 2021-05-04 13:10
Czy maj przyniesie nam wyczekiwane ~uczen36 2 2021-05-04 12:47
Czy January jest w Eco czysto farmimg:)? Wiadomo ze bedzie:) ~Boris 1 2021-04-29 23:33
GEtin Holding sygnał kupna! ~Staryznajomy 3 2021-04-28 18:59
Brak Termo i jest po Power ~males 2 2021-04-28 14:40
I tak wiem że trzymacie ręce na myszce uczen36 3 2021-04-27 20:29
nie podoba mi się taka cisza uczen36 1 2021-04-27 14:26
myślałem że w kietniu coś ruszy i się nie pomyliłem uczen36 1 2021-04-27 14:22
Prezes otwieraj tą farmę uczen36 1 2021-04-27 14:20
czy mi się wydaje przeczytaj uczen36 1 2021-04-27 14:19
CZas na CYBERATON! ~Staryznajomy 1 2021-04-27 10:24
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.