od dłuższego czasu na giełdzie nic się nie dzieje. Czy mi się wydaję że GPW zamarła czy o co chodzi. Nie ma dużych obrotów czy to cisza przed burzą!!! Mi się wydaje że bardzo duży kapitał z naszej bananowej giełdy poszedł na krypto waluty. Mam paru znajomych co weszli w krypto co nigdy nie interesowali się tym. Uważam że bardzo duży kapitał z GPW poszedł na krypto co i tak widać po obrotach. Co myślicie o tym