|
NAJGORSZY SYF BARACHŁO NA NC
|
~siateczka
|
7
|
2021-07-17 10:18
|
|
Eco crypto farming czy to coś ruszy
|
~uczen36
|
4
|
2021-07-16 13:49
|
|
Co tu się dzieje?
|
~ZBIGNIEW_STONOGA
|
3
|
2021-07-09 20:07
|
|
może jakiś pozew zbiorowy przeciwko holendrowi?
|
~kolo
|
5
|
2021-07-09 09:38
|
|
Brak notowań
|
~Lucyna
|
6
|
2021-07-06 09:35
|
|
2 zwyciężyła!!! Walczy i pilnuje
|
~uczen36
|
1
|
2021-07-05 22:37
|
|
1.50 zl
|
~Information
|
5
|
2021-06-30 12:27
|
|
1.50 zl
|
~Information
|
2
|
2021-06-29 14:53
|
|
200 tys akcji sprzedali po 1 zł ciekawe
|
~Prezes
|
2
|
2021-06-29 14:32
|
|
Ktoś pisał że w czerwcu 1.5zl kiedy pytam się
|
~uczen36
|
9
|
2021-06-29 13:07
|
|
czy są jeszcze szanse że ten gniot
|
uczen36
|
8
|
2021-06-29 09:28
|
|
EUFORIA OPADŁA 0.30 W ZASIĘGU !!!!
|
~takaprawda
|
4
|
2021-06-25 11:46
|
|
Zwiększył się ruch tymczasowo na forum
|
~uczen36
|
3
|
2021-06-24 11:32
|
|
Dlaczego jest jeszcze spore pole do wzrostów-wyjaśnienie.
|
~Górnik
|
11
|
2021-06-23 20:17
|
|
firma krzak bewer
|
~gość
|
3
|
2021-06-23 20:16
|
|
Jak tam milionery z balona termo2pwr się czują
|
~Spółdzielnia
|
3
|
2021-06-23 02:43
|
|
Jak podłączom Nord strym 2 to wówczas
|
~uczen36
|
4
|
2021-06-22 10:04
|
|
22mln przychodu zostało pół roku kiedy
|
~uczen36
|
5
|
2021-06-18 11:01
|
|
Forum 1 dioty??
|
~Kokeszko
|
5
|
2021-06-11 08:58
|
|
Brak siły na wzrosty szkoda wszystkie nc
|
~uczen36
|
1
|
2021-06-10 20:05
|
|
Ogłaszam że rekord pobity
|
~uczen36
|
1
|
2021-06-10 17:18
|
|
Dobry początek dziś jest
|
~uczen36
|
6
|
2021-06-08 15:44
|
|
2Q będzie rekordowy ze względu na cenę ETH
|
~Prezes
|
1
|
2021-06-07 23:11
|
|
Zaczynamy
|
~Wzrosty
|
3
|
2021-06-07 11:38
|
|
Akcjonariusze r2p śpią
|
~uczen36
|
1
|
2021-06-04 14:06
|
|
A jednak czytacie krytyki mile widziane
|
~uczen36
|
3
|
2021-06-04 13:06
|
|
2Q moje przemyślenia
|
~uczen36
|
3
|
2021-06-04 12:28
|
|
Za niedługo koniec 2Q Jak myślicie jaki będzie
|
~uczen36
|
3
|
2021-06-04 12:27
|
|
T2p miała być to wśród top 50 a nie ma
|
~uczen36
|
3
|
2021-06-04 12:25
|
|
Pisioczyłem na prezesa sam ale jedno mi się podoba
|
~uczen36
|
1
|
2021-06-04 12:24
|