Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NAJGORSZY SYF BARACHŁO NA NC ~siateczka 7 2021-07-17 10:18
Eco crypto farming czy to coś ruszy ~uczen36 4 2021-07-16 13:49
Co tu się dzieje? ~ZBIGNIEW_STONOGA 3 2021-07-09 20:07
może jakiś pozew zbiorowy przeciwko holendrowi? ~kolo 5 2021-07-09 09:38
Brak notowań ~Lucyna 6 2021-07-06 09:35
2 zwyciężyła!!! Walczy i pilnuje ~uczen36 1 2021-07-05 22:37
1.50 zl ~Information 5 2021-06-30 12:27
1.50 zl ~Information 2 2021-06-29 14:53
200 tys akcji sprzedali po 1 zł ciekawe ~Prezes 2 2021-06-29 14:32
Ktoś pisał że w czerwcu 1.5zl kiedy pytam się ~uczen36 9 2021-06-29 13:07
czy są jeszcze szanse że ten gniot uczen36 8 2021-06-29 09:28
EUFORIA OPADŁA 0.30 W ZASIĘGU !!!! ~takaprawda 4 2021-06-25 11:46
Zwiększył się ruch tymczasowo na forum ~uczen36 3 2021-06-24 11:32
Dlaczego jest jeszcze spore pole do wzrostów-wyjaśnienie. ~Górnik 11 2021-06-23 20:17
firma krzak bewer ~gość 3 2021-06-23 20:16
Jak tam milionery z balona termo2pwr się czują ~Spółdzielnia 3 2021-06-23 02:43
Jak podłączom Nord strym 2 to wówczas ~uczen36 4 2021-06-22 10:04
22mln przychodu zostało pół roku kiedy ~uczen36 5 2021-06-18 11:01
Forum 1 dioty?? ~Kokeszko 5 2021-06-11 08:58
Brak siły na wzrosty szkoda wszystkie nc ~uczen36 1 2021-06-10 20:05
Ogłaszam że rekord pobity ~uczen36 1 2021-06-10 17:18
Dobry początek dziś jest ~uczen36 6 2021-06-08 15:44
2Q będzie rekordowy ze względu na cenę ETH ~Prezes 1 2021-06-07 23:11
Zaczynamy ~Wzrosty 3 2021-06-07 11:38
Akcjonariusze r2p śpią ~uczen36 1 2021-06-04 14:06
A jednak czytacie krytyki mile widziane ~uczen36 3 2021-06-04 13:06
2Q moje przemyślenia ~uczen36 3 2021-06-04 12:28
Za niedługo koniec 2Q Jak myślicie jaki będzie ~uczen36 3 2021-06-04 12:27
T2p miała być to wśród top 50 a nie ma ~uczen36 3 2021-06-04 12:25
Pisioczyłem na prezesa sam ale jedno mi się podoba ~uczen36 1 2021-06-04 12:24
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.