Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Gdyby nie ja to byście nie wiedzieli ~uczen36 1 2021-08-13 12:04
Proszę są pierwsi chętni na kupno ~uczen36 1 2021-08-13 12:00
Naganiam na akcję bo raport w poniedziałek ~uczen36 1 2021-08-13 11:59
Niestety dodruk milionów akcji - przemyślenia ~Alex 11 2021-08-13 10:26
W poniedziaĺek raporcik ~uczen36 5 2021-08-13 09:27
Spekuła śpi czy co ~uczen36 1 2021-08-12 07:38
Src czemu nie ma chętnych na ~uczen36 2 2021-08-09 16:40
Uczen36 zmien nick na uczen38 ~Mn 2 2021-08-09 10:07
Ciekawy będzie następny tydzień ~uczen36 2 2021-08-08 19:55
Kto to oddaje zaraz info że będzie przyłącze ~uczen36 8 2021-08-07 09:52
Info kolejne ~Information 3 2021-08-06 09:24
Baton na 0.60gr jednak niewytrzymał ~uczen36 1 2021-08-05 15:24
Szybki powrót do bazy ~uczen36 4 2021-08-05 10:48
Za niedługo raport przypominam ~uczen36 1 2021-08-05 08:18
Espi ~Gosciu 7 2021-08-04 16:45
Eco krypto farming ~uczen36 1 2021-08-04 16:09
Proszę już kursik leci na ryj ~uczen36 1 2021-08-04 15:51
kto mądry wyskoczył ~src 4 2021-08-04 15:50
szok od 3 miesięcy nie było uczen36 1 2021-08-04 15:11
Gościu ma rację uczen36 1 2021-08-04 15:10
ciekaw jestem czy wyrobili sie z terminem uczen36 1 2021-08-04 15:03
oficjalne info Funty się wysprzedały uczen36 5 2021-07-31 11:19
Koparki chyba tak mocno kopią że pogłębiają dziurę uczen36 8 2021-07-29 22:45
Tom nastawiać koszyczki a wiecie dlaczego!!! uczen36 1 2021-07-28 12:32
obstawiam , że w okolicach 20 groszy znowu ruch się zacznie ~Tom 13 2021-07-27 13:01
gdzie wasz mistrz haribo ~src 4 2021-07-26 11:07
Papier szykowany pod wybicie ~Wskazniki 3 2021-07-22 12:56
prosze mamy nowego w akcjonariacie uczen36 4 2021-07-21 14:44
mówili coś o hossie uczen36 2 2021-07-19 14:52
wytłumaczcie mi co się dzieje na GPW uczen36 2 2021-07-19 14:52
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-25 13:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.