| Według mnie 2Q będzie mega dlaczego | ~uczen36 | 1 | 2021-06-04 12:23 |
| Dobra kiedy to ruszy pytam się specjalistów | ~uczen36 | 1 | 2021-06-04 12:21 |
| Raport za I Q dobry umowa podpisana kolejna | ~uczen36 | 2 | 2021-06-04 12:21 |
| Uczeń36 mistrz pisania | ~uczen36 | 1 | 2021-06-04 12:21 |
| Przypominam że spółka siedzi na atomie i 2024 | ~uczen36 | 1 | 2021-06-04 12:13 |
| Nowy rekord | ~uczen36 | 4 | 2021-06-02 15:39 |
| Ewidetne zbieranie mega obroty | ~Fttttr | 3 | 2021-06-02 10:14 |
| Jak tam raporcik | ~uczen36 | 7 | 2021-06-01 13:20 |
| Nie marudzić wsiada do pociągu | ~uczen36 | 3 | 2021-05-31 10:43 |
| Prędzej czy później i tak to ruszy | ~uczen36 | 11 | 2021-05-30 20:23 |
| Funty wiedziały co robiom | ~uczen36 | 4 | 2021-05-30 13:01 |
| Coś czuję że tu będzie bardzo | ~uczen36 | 1 | 2021-05-28 20:11 |
| Basnie bajeczki juz nie dzialaja | ~Ggg | 1 | 2021-05-28 17:41 |
| Co jak co ale spółka | ~uczen36 | 1 | 2021-05-28 16:39 |
| Nie rozumie | ~uczen36 | 4 | 2021-05-28 16:26 |
| Nadal kurs ostro trzymany | ~uczen36 | 1 | 2021-05-28 16:08 |
| Jest umowa zaczyna coś się dziać | ~uczen36 | 1 | 2021-05-28 16:07 |
| Dawać jakieś info bo to nic nie ruszy | ~uczen36 | 3 | 2021-05-28 16:02 |
| Info espi | ~uczen36 | 1 | 2021-05-28 16:02 |
| Ewidednie ktus zbiera papir | ~Hbgh | 2 | 2021-05-27 21:40 |
| Kiedy to coś ruszy | ~uczen36 | 9 | 2021-05-27 10:22 |
| Turbo obroty i mega zainteresowanie | ~uczen36 | 5 | 2021-05-25 18:26 |
| 31maja raport roczny prezes nie zapomnij | ~uczen36 | 1 | 2021-05-25 16:36 |
| Tweet Elona Muska vs T2P? | ~najma | 2 | 2021-05-25 16:34 |
| Rekort obrotuf i ciszy na forom | ~Ggf | 1 | 2021-05-24 15:56 |
| Co taka cisza na forum | ~uczen36 | 4 | 2021-05-24 09:19 |
| Czy rekort będzie pobity | ~uczen36 | 7 | 2021-05-22 13:43 |
| Dziwne obroty | ~Mądrala | 1 | 2021-05-21 08:12 |
| Zobaczycie zysk za 2Q to wam szczęki opadną | ~Haribo | 19 | 2021-05-20 19:11 |
| koparki już kopią i są sprzedawane tak wynika | uczen36 | 2 | 2021-05-20 09:48 |