Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Według mnie 2Q będzie mega dlaczego ~uczen36 1 2021-06-04 12:23
Dobra kiedy to ruszy pytam się specjalistów ~uczen36 1 2021-06-04 12:21
Raport za I Q dobry umowa podpisana kolejna ~uczen36 2 2021-06-04 12:21
Uczeń36 mistrz pisania ~uczen36 1 2021-06-04 12:21
Przypominam że spółka siedzi na atomie i 2024 ~uczen36 1 2021-06-04 12:13
Nowy rekord ~uczen36 4 2021-06-02 15:39
Ewidetne zbieranie mega obroty ~Fttttr 3 2021-06-02 10:14
Jak tam raporcik ~uczen36 7 2021-06-01 13:20
Nie marudzić wsiada do pociągu ~uczen36 3 2021-05-31 10:43
Prędzej czy później i tak to ruszy ~uczen36 11 2021-05-30 20:23
Funty wiedziały co robiom ~uczen36 4 2021-05-30 13:01
Coś czuję że tu będzie bardzo ~uczen36 1 2021-05-28 20:11
Basnie bajeczki juz nie dzialaja ~Ggg 1 2021-05-28 17:41
Co jak co ale spółka ~uczen36 1 2021-05-28 16:39
Nie rozumie ~uczen36 4 2021-05-28 16:26
Nadal kurs ostro trzymany ~uczen36 1 2021-05-28 16:08
Jest umowa zaczyna coś się dziać ~uczen36 1 2021-05-28 16:07
Dawać jakieś info bo to nic nie ruszy ~uczen36 3 2021-05-28 16:02
Info espi ~uczen36 1 2021-05-28 16:02
Ewidednie ktus zbiera papir ~Hbgh 2 2021-05-27 21:40
Kiedy to coś ruszy ~uczen36 9 2021-05-27 10:22
Turbo obroty i mega zainteresowanie ~uczen36 5 2021-05-25 18:26
31maja raport roczny prezes nie zapomnij ~uczen36 1 2021-05-25 16:36
Tweet Elona Muska vs T2P? ~najma 2 2021-05-25 16:34
Rekort obrotuf i ciszy na forom ~Ggf 1 2021-05-24 15:56
Co taka cisza na forum ~uczen36 4 2021-05-24 09:19
Czy rekort będzie pobity ~uczen36 7 2021-05-22 13:43
Dziwne obroty ~Mądrala 1 2021-05-21 08:12
Zobaczycie zysk za 2Q to wam szczęki opadną ~Haribo 19 2021-05-20 19:11
koparki już kopią i są sprzedawane tak wynika uczen36 2 2021-05-20 09:48
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.