Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
piękny raport za III kwa się zapowiada ~aaa 5 2021-08-28 10:29
nie widzę spółki z większym potencjałem... ~aaa 17 2021-08-27 20:58
Zabawy prezesa ~src 5 2021-08-25 16:20
Niestety brak zainteresowania Holender ~uczen36 1 2021-08-25 15:30
co jest nie ma chętnych na zakup o co chodzi uczen36 3 2021-08-25 14:24
jest umowa ESPI koparki kryptowaluty ruszyły link uczen36 1 2021-08-25 13:45
Ja pie rdole rok kiszenia ~uczen36 4 2021-08-25 13:44
ruszyło jest info ESPI uczen36 1 2021-08-25 13:42
Panie prezesie w Polsce zabronione jest ~uczen36 1 2021-08-24 13:42
Dobrze że jesteście akcjonariusze ~uczen36 1 2021-08-24 13:41
Jutro odpał rakiety ~Haribo 2 2021-08-22 22:19
czy presezowi chodzi o taką fokię? ? link uczen36 1 2021-08-22 20:59
Za niedługo odleszczanie będzie ~uczen36 4 2021-08-21 01:46
Mega wybicie ~Beginning 4 2021-08-20 14:54
produkty termo ~src 6 2021-08-19 13:36
No i ładne sypanie panika ~uczen36 2 2021-08-18 07:48
złotousty holender znowu obiecuje buhaha ~hehe 7 2021-08-17 19:47
Od 1roku tylko niżej ~uczen36 1 2021-08-17 11:00
przeczytałem raport i analiza uczen36 2 2021-08-16 23:22
1.50 zl zasieg ~Beginning 2 2021-08-16 23:20
prognozy czyli kabaret prezesa :) ~src 2 2021-08-16 21:02
no to już gaz jest :) ~aaa 7 2021-08-16 20:21
zeby nie okazało sie że prezes zapomniał o raporcie uczen36 2 2021-08-16 18:42
Haribo xd jak raport? ~src 1 2021-08-16 18:41
Info kolejne ~2zl 7 2021-08-16 17:59
Raport po sesji? ~uczen36 6 2021-08-16 11:42
1.50 zlza 1 akcje ~Beginning 5 2021-08-14 09:49
Dziś mam wenę w pisaniu bo jestem ~uczen36 2 2021-08-13 19:50
jakiego raportu się spodziewacie ? ~nowy 1 2021-08-13 16:33
Pewnie jeszcze coś dodam od siebie przez weekend ale ~uczen36 1 2021-08-13 12:06
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-25 13:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.