Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przynajmniej jeszcze 1rok koszenia ~uczen36 3 2021-11-16 23:03
Fakty ~Drobniutki 6 2021-11-16 23:02
Raport mega pozytywnie zaskoczył!!!! ~Pin 7 2021-11-16 09:31
jestem w akcjonariacie od lat ~Fanpan 3 2021-11-16 00:39
czyli co od lipca zaczeli zarabiac pieniadze!! ~tolek 1 2021-11-16 00:00
Raport dobry ~mr 2 2021-11-15 21:06
nawet 10% nie udało mu się zrealizować uczen36 1 2021-11-15 20:44
Info odwołanie prognoz tak jak mówiłem ~uczen36 3 2021-11-15 19:52
Zaraz raport ~uczen36 2 2021-11-15 19:51
Rapor na plus ~Prezes 6 2021-11-15 19:50
Ciekaw jestem czy zdążą z projektem za 5 mln ~uczen36 1 2021-11-15 08:11
Jak myślicie raporcik na plus czy minus ~Haribo 7 2021-11-15 07:46
Termo2power a wlasna kryptowaluta ~Coin 2 2021-11-12 15:06
ojjj umowa za 450tyś i brak chętnych na akcje uczen36 3 2021-11-11 06:49
Grubymi nićmi szyte ~src 5 2021-11-10 22:07
prawda jest taka że całe NC uczen36 1 2021-11-10 17:55
domniewam że to umowa 17/2021r Zakładem Rolnym Bieniów uczen36 1 2021-11-10 17:45
INFO. ~ludwik 11 2021-11-10 16:37
To już jest koniec!!!! ~Bazyl 3 2021-11-10 15:29
Spolka bedzie grana ~Dddr 4 2021-11-09 12:00
to jeszcze nie koniec ~Drobniutki 3 2021-11-08 11:50
Od poniedzialku mega jazda w gore ~Jgf 2 2021-11-08 11:49
No i jak tam? Sky is the limit??? ~Bazyl 1 2021-11-08 11:34
Rok temu to nawet dwa funty były dla tych co ~uczen36 4 2021-11-08 10:43
Co wracamy do bazy ~uczen36 3 2021-11-08 09:26
Kiedy termo po 244144,35 ? ~Lisek 6 2021-11-08 08:06
kryptowaluty ~lis 1 2021-11-06 22:47
Raport za 3 KW już coraz bliżej ~uczen36 1 2021-11-06 21:17
Z tego co prezes mówił odzysk ciepła jest ~uczen36 1 2021-11-06 21:14
Oficjalnie prognozy do MEGA poprawki ~uczen36 1 2021-11-06 21:11
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-22 09:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.