Raport ok, zeszły rok i ten nie jest łatwy pod względem logistyki i wywiązywania się z umów. Trzeba przyznać że spółka radzi sobie dobrze, pomimo trudności opisanych w raporcie zdołali zejść ze straty i wygenerować dochód. Nie wszystkim się to udało. Dla mnie wyjaśnienia zawarte w raporcie są wystarczające i uważam, że prawdziwe i logiczne. Dobrze, że spółka szuka zawsze alternatywnych dochodów jeżeli widzi że coś z aktualnymi projektami się opóźnia. Co do zamówień - faktem jest drożyzna na rynkach gazu, więc kontrachęci się wstrzymują z realizacją aby sobie w kolano nie strzelić. Trzeba poczekać i zobaczyć co się będzie działo. Uważam że w ciągu kilku miesięcy zarobię na tej spółce, pomimo że teraz nie ma zainteresowania kupnem, ale też nie widać aby jakaś wyprzedaż miała miejsce. Powoli do końca roku powinno się poprawić i jest prawdopodobne że nie będzie spekulacji na akcjach z tego powodu.
Pozdrawiam cierpliwych.