| Witam akcjonariuszy t2p w Nowym Roku | ~uczen36 | 2 | 2022-01-03 14:58 |
| Oszaleli? | ~177013 | 7 | 2021-12-31 13:29 |
| Zapraszam spółdzielnie Softblue | ~ulica | 5 | 2021-12-30 17:26 |
| A to widzieli https://x3mcoin.com | ~Prezes | 3 | 2021-12-28 22:51 |
| dla nie wprawionych | ~ryś | 7 | 2021-12-27 12:43 |
| O jejku co jest bomba uderzyła | ~uczen36 | 7 | 2021-12-22 15:58 |
| Yoshi info!!!! Czytać!!!!! | ~Okey | 3 | 2021-12-21 15:26 |
| Czy ktoś jeszcze wierzy w bajki browara??? | ~Bazyl | 13 | 2021-12-21 11:39 |
| Wyjątkowo parszywy Śmieć | ~wokulski | 2 | 2021-12-20 20:47 |
| Gdzie są wyznawcy prezesa i tej żałosnej spółki???? | ~Romeo | 1 | 2021-12-20 16:04 |
| Prezes sypie nie ma bata | ~uczen36 | 1 | 2021-12-20 15:59 |
| Ktoś chyba nie ma na prezent i pakiecik | ~uczen36 | 5 | 2021-12-20 14:25 |
| IV kwartal | ~Janosik | 12 | 2021-12-20 13:01 |
| 1 grosz | ~Gggf | 2 | 2021-12-15 09:50 |
| Zrzut na swieta nijt badziewia | ~Ggf | 1 | 2021-12-14 17:33 |
| 20 groszy... | ~aaa | 1 | 2021-12-14 16:12 |
| Zrzut na święta | ~Bazyl | 3 | 2021-12-14 12:16 |
| CZy będzie jakiś prezent na swięta | uczen36 | 3 | 2021-12-14 11:49 |
| jak człowiek poszuka to i znajdzie | ~zadowolony | 2 | 2021-12-07 10:42 |
| Kopark a ciepło | ~Bart | 3 | 2021-12-06 22:20 |
| Jotro barborka dzis rzez | ~Khh | 1 | 2021-12-03 14:58 |
| Jutro Barburka | ~uczen36 | 1 | 2021-12-03 12:23 |
| Warunki przejścia z Newconnect na Rynek Główny GPW-2,50 zł za akcję... | ~Stefan | 10 | 2021-11-30 12:45 |
| Raport mizeria | ~src | 8 | 2021-11-30 10:21 |
| ecocryptofarming coś sie zaczyna dziać | uczen36 | 4 | 2021-11-29 20:34 |
| ciepło juz macie od tych koparek? | ~gornik | 7 | 2021-11-23 14:35 |
| Nowe info, czytać! | ~Chazar | 8 | 2021-11-19 14:49 |
| Bomba info Firma ostro sie rozwija | ~Hgf | 4 | 2021-11-17 17:48 |
| Koniec koszenia | ~Fttttr | 1 | 2021-11-17 14:39 |
| Eco krypto farming rejestracja w KRS | uczen36 | 2 | 2021-11-17 14:18 |