|
Zapraszam na testy do słonecznej Italii
|
~gatto
|
1
|
2017-08-08 19:34
|
|
na razie kary są śmiesznie niskie więc...
|
~Mat
|
1
|
2017-08-08 19:23
|
|
Myślę ,że Pan Kosiński po nałożeniu kary przez KNF się nie ogarnie
|
~FANPAN
|
10
|
2017-08-08 19:20
|
|
Antystefan----idż juz spać...
|
~wer
|
3
|
2017-08-08 19:17
|
|
I co Amichi jak nastroje?
|
~gatto
|
2
|
2017-08-08 18:57
|
|
Kosiński zobowiązal się, że nie będzie już wywalał do 31.08?
|
~Antystefan
|
14
|
2017-08-08 18:56
|
|
Raport dostępny
|
~Pierwszy
|
1
|
2017-08-08 18:51
|
|
Powtarzam ostatni raz.
|
~gatto
|
1
|
2017-08-08 18:27
|
|
Jutro startujemy :-)
|
~sss
|
1
|
2017-08-08 18:22
|
|
Czy jest szansa na odwieszenie notowań w ciągu 2 tygodni
|
~DonCharls
|
9
|
2017-08-08 18:07
|
|
Huraaaa odwieszamy :)
|
~Ynwestor
|
9
|
2017-08-08 18:05
|
|
GPW wznowi od 9 sierpnia obrót akcjami Termo2Power
|
~alf
|
8
|
2017-08-08 17:58
|
|
Zanim odwieszą warto pograć wolną sumą na BOOMERANG
|
~KIERUNEK
|
3
|
2017-08-08 17:51
|
|
Ciao Amchi słoneczko nad Soliną a u Was?
|
~gatto
|
4
|
2017-08-08 17:51
|
|
kolejna umowa, 17mln !!! marża 30% PIĘKNIE
|
~invest90
|
16
|
2017-08-08 16:18
|
|
Ubolewają - ale smęty i ściema, kto w to wierzy ? chyba naiwny :):):):)
|
~termobankrut
|
1
|
2017-08-08 16:12
|
|
Tu KNF i GPW nie ustrzegła inwestorów na stracie.Dobrze że tu zawiesili
|
~OSZUKANY
|
3
|
2017-08-08 16:07
|
|
w piątek -13,39%, dziś w poniedziałek -13,39% to ile będzie jutro
|
~niedowiarek
|
4
|
2017-08-08 13:25
|
|
UKNF ma w d. drobnych akcjonariuszy !!!
|
~lolo
|
4
|
2017-08-08 11:06
|
|
odrobicie na milkpol :)
|
~tadzik
|
1
|
2017-08-08 09:30
|
|
Myślicie że jak zawsze w takich wypadkach będzie -50% czy więcej?
|
~Efi
|
12
|
2017-08-08 08:06
|
|
Czy zdajecie sobie sprawę jaka wysokość może osiągnąć kurs???
|
~Stefan
|
8
|
2017-08-07 23:27
|
|
LOCK UP-AKCJONARIUSZE MÓWIĄ..SPRAWDZAM...
|
~Pierre
|
15
|
2017-08-07 23:20
|
|
tak sie robi w balona
|
~konrad
|
6
|
2017-08-07 20:20
|
|
Rozpoczynamy długą podróż ku północy..
|
~Stefan
|
3
|
2017-08-07 20:18
|
|
Zdrowa korekta
|
~nowy
|
1
|
2017-08-07 20:00
|
|
Żadnych powodów do spadków nie widać....
|
~Stefan
|
7
|
2017-08-07 19:02
|
|
Witajcie z rana...głowa do góry..nie dawać sie...
|
~Stefan
|
6
|
2017-08-07 18:52
|
|
Było Stefana słuchać???Niedowiarki...
|
~Stefan
|
4
|
2017-08-07 18:45
|
|
Zaprawdę powiadam Wam!!!!Nagroda będzie wielka!!!
|
~Stefan
|
27
|
2017-08-07 18:33
|