Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zapraszam na testy do słonecznej Italii ~gatto 1 2017-08-08 19:34
na razie kary są śmiesznie niskie więc... ~Mat 1 2017-08-08 19:23
Myślę ,że Pan Kosiński po nałożeniu kary przez KNF się nie ogarnie ~FANPAN 10 2017-08-08 19:20
Antystefan----idż juz spać... ~wer 3 2017-08-08 19:17
I co Amichi jak nastroje? ~gatto 2 2017-08-08 18:57
Kosiński zobowiązal się, że nie będzie już wywalał do 31.08? ~Antystefan 14 2017-08-08 18:56
Raport dostępny ~Pierwszy 1 2017-08-08 18:51
Powtarzam ostatni raz. ~gatto 1 2017-08-08 18:27
Jutro startujemy :-) ~sss 1 2017-08-08 18:22
Czy jest szansa na odwieszenie notowań w ciągu 2 tygodni ~DonCharls 9 2017-08-08 18:07
Huraaaa odwieszamy :) ~Ynwestor 9 2017-08-08 18:05
GPW wznowi od 9 sierpnia obrót akcjami Termo2Power ~alf 8 2017-08-08 17:58
Zanim odwieszą warto pograć wolną sumą na BOOMERANG ~KIERUNEK 3 2017-08-08 17:51
Ciao Amchi słoneczko nad Soliną a u Was? ~gatto 4 2017-08-08 17:51
kolejna umowa, 17mln !!! marża 30% PIĘKNIE ~invest90 16 2017-08-08 16:18
Ubolewają - ale smęty i ściema, kto w to wierzy ? chyba naiwny :):):):) ~termobankrut 1 2017-08-08 16:12
Tu KNF i GPW nie ustrzegła inwestorów na stracie.Dobrze że tu zawiesili ~OSZUKANY 3 2017-08-08 16:07
w piątek -13,39%, dziś w poniedziałek -13,39% to ile będzie jutro ~niedowiarek 4 2017-08-08 13:25
UKNF ma w d. drobnych akcjonariuszy !!! ~lolo 4 2017-08-08 11:06
odrobicie na milkpol :) ~tadzik 1 2017-08-08 09:30
Myślicie że jak zawsze w takich wypadkach będzie -50% czy więcej? ~Efi 12 2017-08-08 08:06
Czy zdajecie sobie sprawę jaka wysokość może osiągnąć kurs??? ~Stefan 8 2017-08-07 23:27
LOCK UP-AKCJONARIUSZE MÓWIĄ..SPRAWDZAM... ~Pierre 15 2017-08-07 23:20
tak sie robi w balona ~konrad 6 2017-08-07 20:20
Rozpoczynamy długą podróż ku północy.. ~Stefan 3 2017-08-07 20:18
Zdrowa korekta ~nowy 1 2017-08-07 20:00
Żadnych powodów do spadków nie widać.... ~Stefan 7 2017-08-07 19:02
Witajcie z rana...głowa do góry..nie dawać sie... ~Stefan 6 2017-08-07 18:52
Było Stefana słuchać???Niedowiarki... ~Stefan 4 2017-08-07 18:45
Zaprawdę powiadam Wam!!!!Nagroda będzie wielka!!! ~Stefan 27 2017-08-07 18:33
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.