zawieszają co chcą i kiedy chcą na wyrost tylko po to by utrzymać stołki i pokazać , że coś robią, ...tu wystarczyłaby informacja i zablokowanie np konta tego który sprzedaje, a następnie nałożenie kary, a tak gostek się śmieje a wszyscy wiszą ....i niby wszystko już załatwione ale teraz pewnie zarząd musi zrobić jeszcze fikołka by zostało zachowane bezpieczeństwo obrotu !!! hehe