Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dzisiaj górne widełki....?????? ~wer 1 2017-08-09 09:21
Brawo - nie ma sypania:) trzymajcie tak dalej:) ~Maniek 1 2017-08-09 09:17
dlaczego tak słabo ~Josh 2 2017-08-09 09:16
Nie ma teraz kto teraz SYPAĆ!!!TERAZ JAZDA NA MIN 2ZŁ. ~TERMO2POWER 1 2017-08-09 09:07
TKO 60gr CZY KTOŚ WYTRZYMA TEN ARMAGEDON???? ~gawron 6 2017-08-09 08:57
a ci to też będą sprzedawać dziś ? - czy za rok ? ~niedowiarek 1 2017-08-09 08:56
Jeśli nawet dzisiaj poleci na łeb na to odrobi to w przeciągu kilku dni. ~Rookie 1 2017-08-09 08:53
skakac leszcze ~polak 1 2017-08-09 08:52
Zaraz zlececna na S poznikają hahaha ~maniek88 1 2017-08-09 08:51
Worek nadstawiony,czekam na Wasze akcje sprzedane ...... ~Stefan 7 2017-08-09 08:47
konkurs skoków ~nagrzany 1 2017-08-09 08:43
do wszystkich nabuzowanych ~Mat 2 2017-08-09 08:07
KNF przeswietlil spółkę. ~Dari47 2 2017-08-09 08:00
Tutaj liczy sie tylko przyszłośc..... ~Stefan 5 2017-08-09 07:51
liczyłem, że puszczą to w październiku ~niedowiarek 2 2017-08-09 07:36
Tylko nie zaspijcie z rana, bo cena szybko spada!!!!! ~Abdul_wisimulacha 6 2017-08-09 07:20
3b. Komisja uchyla decyzję.....nie zachodzą przesłanki zagrożenia...... ~123 16 2017-08-09 06:46
Czyli nikt nie sprzedawał:) będzie tu mega odpał ~Oko 4 2017-08-09 06:36
Jutro zieleń ~ZielonoMi 2 2017-08-09 02:39
a może tak miało być ~set 1 2017-08-08 22:33
będzie odpał! ~invest90 6 2017-08-08 22:31
[94.254.160.*] ~polak 1 2017-08-08 21:40
Stefan pozdrawia wytrwałych....i Antystefana.... ~Stefan 2 2017-08-08 21:36
jutro dobieram ~cc 1 2017-08-08 21:24
Kto jutro będzie mocniej sypał - Kuba czy Waldek? Obstawiamy... ~Bolek 3 2017-08-08 21:03
TKO ~Losowy_Nick 12 2017-08-08 20:36
A mieli w pażdzierniku odwiesić,ojojojojjjjjj!!!!!! ~wer 2 2017-08-08 20:27
Jestem Happy i cały w skowronkach..... ~wer 1 2017-08-08 20:17
O pieski dalej szczekają... ~gatto 2 2017-08-08 19:58
Niektórzy wieszczyli tragedię.... ~Kowalski 1 2017-08-08 19:57
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.