|
jak nie będziecie wystawiać akcji na sprzedaż to nie urośnie
|
~niedowiarek
|
6
|
2017-08-09 15:21
|
|
Ciao Amichi
|
~gatto
|
2
|
2017-08-09 14:03
|
|
SOFTBLUE rusza ?? wykres mowi tak
|
~ja
|
2
|
2017-08-09 12:53
|
|
Po 14.08 jak skończy okres zamknięty już nic Wam nie pomoźe..
|
~Antystefan
|
4
|
2017-08-09 12:08
|
|
Już nie bedzie sypania spółka oczyszczona
|
~soliter184
|
2
|
2017-08-09 11:56
|
|
Nie myślcie że to juz koniec skoków
|
~Dystrybucja
|
2
|
2017-08-09 11:55
|
|
Punkt konstrukcyjny skoczni jest na 90 groszków
|
~Tajner
|
4
|
2017-08-09 11:29
|
|
jest obsrywanie jest dobrze
|
~japp
|
5
|
2017-08-09 11:18
|
|
czyżby jakaś informacja o umowi sie szykowała???
|
~japp
|
3
|
2017-08-09 10:58
|
|
ODWIESILI ?DLACZEGO? UMOWY PRAWDZIWE ??????????
|
~Antoni
|
3
|
2017-08-09 10:53
|
|
policzcie na ile sa umowy !!! dzisiaj 1,40 bedzie !!
|
~japp
|
1
|
2017-08-09 10:30
|
|
Po 14 ja zaczynam sypać..
|
~Jacob_B
|
1
|
2017-08-09 10:19
|
|
Akcje od panikarzy wyzbierane.Możemy ruszać na wyższe poziomy
|
~Obserwator
|
2
|
2017-08-09 10:18
|
|
teraz grany będzie SOFTBLUE, mega niska kapitalizacja a jaka umowa
|
~ja
|
2
|
2017-08-09 10:16
|
|
i zaczyna się walenie:) jak ta spólka jest przewidywalna i daremna:) he
|
~klon
|
6
|
2017-08-09 09:51
|
|
Teraz tyle zbijecie ile sami wywalicie
|
~Ranny_Julek
|
2
|
2017-08-09 09:49
|
|
Zaraz wchodzę do gry..
|
~Waldek
|
3
|
2017-08-09 09:46
|
|
Notowania odwieszone.Dlaczego co jest dalej nie tak?
|
~gatto
|
3
|
2017-08-09 09:40
|
|
Coś słabe te wasze wory, bo przy 50 k PKC mamy -60%
|
~Antystefan
|
13
|
2017-08-09 09:36
|
|
Jak nastroje Amichi
|
~gatto
|
8
|
2017-08-09 09:31
|
|
ktoś zbiera
|
~set
|
2
|
2017-08-09 09:29
|
|
co leszczyki teraz znowu sobie plujecie
|
~polak
|
6
|
2017-08-09 09:29
|
|
antystef
|
~gatto
|
3
|
2017-08-09 09:29
|
|
Tutaj do końca miesiąca...
|
~Andrzej
|
1
|
2017-08-09 09:28
|
|
Ktoś pisał że będą dolne widły a tutaj JEDNAK GÓRNE 1.20 TKO SZOK!!!
|
~TERMO2POWER
|
1
|
2017-08-09 09:27
|
|
wołac widłowego leszcze
|
~polak
|
2
|
2017-08-09 09:25
|
|
20 tyś sztuk na sprzedaży po 50 gr
|
~lolo
|
10
|
2017-08-09 09:25
|
|
O hohoho tu szykuje się gruba sprawa:)
|
~Maniek
|
1
|
2017-08-09 09:24
|
|
jeszcze dziś będzie pięknie
|
~kos
|
2
|
2017-08-09 09:24
|
|
Spółka teraz jest prześwietlona i czysta jak łza
|
~belmi
|
1
|
2017-08-09 09:23
|