Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jak nie będziecie wystawiać akcji na sprzedaż to nie urośnie ~niedowiarek 6 2017-08-09 15:21
Ciao Amichi ~gatto 2 2017-08-09 14:03
SOFTBLUE rusza ?? wykres mowi tak ~ja 2 2017-08-09 12:53
Po 14.08 jak skończy okres zamknięty już nic Wam nie pomoźe.. ~Antystefan 4 2017-08-09 12:08
Już nie bedzie sypania spółka oczyszczona ~soliter184 2 2017-08-09 11:56
Nie myślcie że to juz koniec skoków ~Dystrybucja 2 2017-08-09 11:55
Punkt konstrukcyjny skoczni jest na 90 groszków ~Tajner 4 2017-08-09 11:29
jest obsrywanie jest dobrze ~japp 5 2017-08-09 11:18
czyżby jakaś informacja o umowi sie szykowała??? ~japp 3 2017-08-09 10:58
ODWIESILI ?DLACZEGO? UMOWY PRAWDZIWE ?????????? ~Antoni 3 2017-08-09 10:53
policzcie na ile sa umowy !!! dzisiaj 1,40 bedzie !! ~japp 1 2017-08-09 10:30
Po 14 ja zaczynam sypać.. ~Jacob_B 1 2017-08-09 10:19
Akcje od panikarzy wyzbierane.Możemy ruszać na wyższe poziomy ~Obserwator 2 2017-08-09 10:18
teraz grany będzie SOFTBLUE, mega niska kapitalizacja a jaka umowa ~ja 2 2017-08-09 10:16
i zaczyna się walenie:) jak ta spólka jest przewidywalna i daremna:) he ~klon 6 2017-08-09 09:51
Teraz tyle zbijecie ile sami wywalicie ~Ranny_Julek 2 2017-08-09 09:49
Zaraz wchodzę do gry.. ~Waldek 3 2017-08-09 09:46
Notowania odwieszone.Dlaczego co jest dalej nie tak? ~gatto 3 2017-08-09 09:40
Coś słabe te wasze wory, bo przy 50 k PKC mamy -60% ~Antystefan 13 2017-08-09 09:36
Jak nastroje Amichi ~gatto 8 2017-08-09 09:31
ktoś zbiera ~set 2 2017-08-09 09:29
co leszczyki teraz znowu sobie plujecie ~polak 6 2017-08-09 09:29
antystef ~gatto 3 2017-08-09 09:29
Tutaj do końca miesiąca... ~Andrzej 1 2017-08-09 09:28
Ktoś pisał że będą dolne widły a tutaj JEDNAK GÓRNE 1.20 TKO SZOK!!! ~TERMO2POWER 1 2017-08-09 09:27
wołac widłowego leszcze ~polak 2 2017-08-09 09:25
20 tyś sztuk na sprzedaży po 50 gr ~lolo 10 2017-08-09 09:25
O hohoho tu szykuje się gruba sprawa:) ~Maniek 1 2017-08-09 09:24
jeszcze dziś będzie pięknie ~kos 2 2017-08-09 09:24
Spółka teraz jest prześwietlona i czysta jak łza ~belmi 1 2017-08-09 09:23
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.