|
No i gdzie ten raport ja się pytam
|
~Ręce_opadają
|
10
|
2017-08-15 00:00
|
|
...i znów przesypka do swojaków
|
~lolo
|
5
|
2017-08-14 18:08
|
|
8 Sesja spadkowa litości!!!!
|
~luna200
|
2
|
2017-08-14 16:55
|
|
Nic na to nie poradze że kupiliście śmieciowy papier.buhahaha
|
~ubraliWAS
|
4
|
2017-08-14 16:43
|
|
rewelacyjny raport mTRANS!
|
~PKC
|
5
|
2017-08-14 16:31
|
|
SYPANIE MIEDZY SOBA ..NIE DAC SIE NABRAC !!
|
~tom1984
|
1
|
2017-08-14 16:29
|
|
SYPANKO rozpoczęte----armagedon zalecam EWAKUACJE.buhahahaha
|
~ubraliWAS
|
1
|
2017-08-14 16:28
|
|
Potencjalna umowa na potencjalną mozliwosc
|
~Bajkopisarstwo
|
4
|
2017-08-14 15:58
|
|
Po takim WAŁKU tego gówna już nikt nie chce.Wcale się nie dziwię
|
~TAKuważam
|
7
|
2017-08-14 14:36
|
|
Uwaga, moze byc ostro zbierany
|
~Arek
|
2
|
2017-08-14 14:23
|
|
Kupuj przyszłość na TERMO2PWR
|
~Karol
|
5
|
2017-08-14 13:38
|
|
Czy Prezes zacznie kupować ?????????
|
~lolo
|
5
|
2017-08-14 13:21
|
|
SYPACZE DAWAC BO CZEKAM Z WORKIEM
|
~soliter184
|
2
|
2017-08-14 13:21
|
|
ale was wkręcają w ten parytet - przecież to wymysł forumowiczów
|
~niedowiarek
|
7
|
2017-08-14 11:34
|
|
dawać na dolne a potem drugie dolne
|
~jepp
|
1
|
2017-08-14 11:25
|
|
proszę jak ładnie info!!
|
~polak
|
3
|
2017-08-14 10:12
|
|
dlaczego kurs szoruje po dnie
|
~jacek
|
2
|
2017-08-14 10:03
|
|
odcięcie niezdecydowanych i zawieszenie...tak to bym zrobił
|
~gpwmaster
|
4
|
2017-08-14 10:02
|
|
Hallo Niedowiarek,jak tam humor????
|
~Pierre
|
1
|
2017-08-14 09:51
|
|
Ale info.Normalnie petarda----lecimy w KOSMOS.Zaraz górne widły.
|
~infoooooo
|
2
|
2017-08-14 09:49
|
|
Spółka we Włoszech!!!
|
~Karol
|
3
|
2017-08-14 09:47
|
|
przesiadka na Hyperion układ z wierzycielami powrót na 3zl
|
~Cierpliwy
|
1
|
2017-08-14 09:45
|
|
Nowy raport
|
~Szybki
|
2
|
2017-08-14 09:43
|
|
Niedowiarek weż juz sie nie osmieszaj....prosze...
|
~Pierre
|
1
|
2017-08-14 09:36
|
|
DZISIAJ JESZCZE WYNIKI !!!
|
~merdek
|
1
|
2017-08-14 09:36
|
|
Parytet na TERMO2PWR 1;15
|
~Karol
|
5
|
2017-08-14 09:23
|
|
TERMO2POWER ale luka cenowa K 0.92gr - S 0.98gr
|
~TERMO2POWER
|
3
|
2017-08-14 09:18
|
|
Parytet ciąg dalszy....to będzie minimum 15 akcji..
|
~wer
|
7
|
2017-08-14 07:18
|
|
Struna sie napina.
|
~Jarek
|
3
|
2017-08-13 23:27
|
|
Zapomnijcie o tanich zakupach....
|
~wer
|
6
|
2017-08-13 22:20
|