Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No i gdzie ten raport ja się pytam ~Ręce_opadają 10 2017-08-15 00:00
...i znów przesypka do swojaków ~lolo 5 2017-08-14 18:08
8 Sesja spadkowa litości!!!! ~luna200 2 2017-08-14 16:55
Nic na to nie poradze że kupiliście śmieciowy papier.buhahaha ~ubraliWAS 4 2017-08-14 16:43
rewelacyjny raport mTRANS! ~PKC 5 2017-08-14 16:31
SYPANIE MIEDZY SOBA ..NIE DAC SIE NABRAC !! ~tom1984 1 2017-08-14 16:29
SYPANKO rozpoczęte----armagedon zalecam EWAKUACJE.buhahahaha ~ubraliWAS 1 2017-08-14 16:28
Potencjalna umowa na potencjalną mozliwosc ~Bajkopisarstwo 4 2017-08-14 15:58
Po takim WAŁKU tego gówna już nikt nie chce.Wcale się nie dziwię ~TAKuważam 7 2017-08-14 14:36
Uwaga, moze byc ostro zbierany ~Arek 2 2017-08-14 14:23
Kupuj przyszłość na TERMO2PWR ~Karol 5 2017-08-14 13:38
Czy Prezes zacznie kupować ????????? ~lolo 5 2017-08-14 13:21
SYPACZE DAWAC BO CZEKAM Z WORKIEM ~soliter184 2 2017-08-14 13:21
ale was wkręcają w ten parytet - przecież to wymysł forumowiczów ~niedowiarek 7 2017-08-14 11:34
dawać na dolne a potem drugie dolne ~jepp 1 2017-08-14 11:25
proszę jak ładnie info!! ~polak 3 2017-08-14 10:12
dlaczego kurs szoruje po dnie ~jacek 2 2017-08-14 10:03
odcięcie niezdecydowanych i zawieszenie...tak to bym zrobił ~gpwmaster 4 2017-08-14 10:02
Hallo Niedowiarek,jak tam humor???? ~Pierre 1 2017-08-14 09:51
Ale info.Normalnie petarda----lecimy w KOSMOS.Zaraz górne widły. ~infoooooo 2 2017-08-14 09:49
Spółka we Włoszech!!! ~Karol 3 2017-08-14 09:47
przesiadka na Hyperion układ z wierzycielami powrót na 3zl ~Cierpliwy 1 2017-08-14 09:45
Nowy raport ~Szybki 2 2017-08-14 09:43
Niedowiarek weż juz sie nie osmieszaj....prosze... ~Pierre 1 2017-08-14 09:36
DZISIAJ JESZCZE WYNIKI !!! ~merdek 1 2017-08-14 09:36
Parytet na TERMO2PWR 1;15 ~Karol 5 2017-08-14 09:23
TERMO2POWER ale luka cenowa K 0.92gr - S 0.98gr ~TERMO2POWER 3 2017-08-14 09:18
Parytet ciąg dalszy....to będzie minimum 15 akcji.. ~wer 7 2017-08-14 07:18
Struna sie napina. ~Jarek 3 2017-08-13 23:27
Zapomnijcie o tanich zakupach.... ~wer 6 2017-08-13 22:20
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-19 14:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.