Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nowy pozytywny raport dostępny ~Tata 7 2017-11-28 16:47
akcje nabyła żona prezesa ~mcsielu 1 2017-11-28 12:54
INFO - zbycie akcji ~mcsielu 1 2017-11-28 12:48
COŚ MI SIĘ ZDAJE ŻE POKAZ DEMONSTRATORA MOŻE BYĆ ..... ~zenio 3 2017-11-28 09:27
Ani konwersji, ani prezentacji ~Mark55 4 2017-11-28 08:31
do Termo [91.141.1.*] ~wojtek 2 2017-11-27 22:43
Będzie Rajd Świętego Mikołaja ~Mark55 3 2017-11-27 16:05
uwaga na naganiaczy na spadki prezentacja w grudniu ~Termo 24 2017-11-27 13:06
A jeżeli w tym tygodniu ukaże się info ~Mark55 7 2017-11-27 12:23
Akcji z prawej strony na sprzedaży coraz to mniej. ~TERMO2POWER 16 2017-11-25 21:43
TECHMADEX jutro co najmniej +40% kierunek 12,96 !!! ~olo 4 2017-11-24 08:25
RAJD MIKOŁAJA MBFGroup oraz TERMO2POWER.Reszta DNO. ~TERMO2POWER 1 2017-11-24 07:16
Tradycyjnie dobrałem pakiet kiedy walne? ~wer 3 2017-11-23 20:34
Jutro Czarny Piątek ~Mark55 10 2017-11-23 20:33
Rajd 6 ciu króli ~RPetrus 1 2017-11-23 15:00
Strach nie mieć tych akcji... ~Kowalski 5 2017-11-23 14:59
rzeczywisty free float ~mause 10 2017-11-23 06:12
Kiedy ruszy TERMO2POWER? ~TERMO2POWER 8 2017-11-22 23:38
Termo2 bedzie schodzić ~mieszkolodz 1 2017-11-22 09:41
Czytaliście?Nowe info o nabyciu akcji dnia 20.11.2017r ~TERMO2POWER 16 2017-11-22 01:01
Minoksik sprzedany jest kaska na termo ~wer 3 2017-11-21 20:44
Tak to widzę ~Termo 4 2017-11-21 19:01
a czy wy czytaliście raport ~cc 10 2017-11-21 18:58
Patrzcie ~wojtek 1 2017-11-21 17:19
Sprzedawać domy! kupować perłę!!!!!!! ~pewny 1 2017-11-21 16:56
1zł do swiąt na 100% ~xsx 23 2017-11-21 16:37
Minox rośnie mi jak na drożdżach, ale t2p ~wer 4 2017-11-21 14:28
Pytanie ~MARK 7 2017-11-21 12:29
jest moc ~leo 1 2017-11-21 09:42
Raport dostępny ~Edi 2 2017-11-21 08:50
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.