Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Korekta ~wojtek 1 2017-11-21 08:47
:-( 0,40. Dobre i to, ale apetyt był (jest) na więcej ~astir3965 2 2017-11-20 18:46
kompletne dno . ~mieszkolodz 2 2017-11-20 16:43
czy to dzisiaj wreszcie... ~aaa 2 2017-11-20 11:19
A co tu taka cisza?Do prezentacji coraz bliżej. ~TERMO2POWER 7 2017-11-20 09:51
Fajnie że trochę spadło ~Termo 4 2017-11-20 09:06
MINOX ostro rośnie kupiłem 125 000 szt tego waloru ~wer 11 2017-11-19 20:53
Niestety zjazd na 0,80 ~Mark55 9 2017-11-18 08:23
Brawo! kowalskie i wery wyszly z dziury ~Hej 3 2017-11-17 18:46
Jak tam wasze Tuzy???? Rzeź na GPW ~Kowalski 5 2017-11-17 18:37
Startujemy ! ~Mark55 14 2017-11-17 17:36
Czyżby falstart? ~Mark55 7 2017-11-17 17:35
[83.7.149.*-Witam jestem lamus vel lakmus i nadaje jako wer..... ~lamus 1 2017-11-17 13:19
He, he dobrze że ja nie musze informowac o zakupie ~wer 1 2017-11-17 13:12
Nawet żona Prezesa wierzy w sukces...Brawo p.Agnieszko!!!! ~wer 4 2017-11-17 13:01
INFO-----nabycie akcji ~TERMO2POWER 6 2017-11-17 12:22
Wam to mozna pisać....a wy dalej swoje..Ratujcie kapitał.... ~wer 6 2017-11-17 12:19
I po odbiciu ~Insider 4 2017-11-17 11:55
Ludzie ratujcie kapitał....Jest szansa na super zysk... ~wer 3 2017-11-17 11:46
Żona mojego męża też..... ~Aida 3 2017-11-17 09:45
Ale wy uparci jesteście....i działacie na własną szkodę.... ~wer 1 2017-11-17 09:22
INFO ~mcsielu 1 2017-11-17 09:06
A trole siedzą w swoich norkach.. ~Kowalski 3 2017-11-16 20:01
Wojtek [78.8.159.*]-Odbiorę wasze akcje,zrobie wszystko,to jest perła ~wojtek 2 2017-11-16 19:20
Dzisiejsze wzrosty to pikuś,tu ma byc spalona ziemia.... ~wer 9 2017-11-16 17:49
Tu odrobicie straty... ~Kowalski 7 2017-11-16 17:17
a pisał Kowalski -tu odrobicie straty-dziś to tylko preludium... ~wer 3 2017-11-16 17:13
Wystartowaliśmy !!! ~Mark55 5 2017-11-16 16:57
Jaki kurs na święta 1.30zł czy wiecej?A może 2zł? ~JEDZIEMY 2 2017-11-16 13:24
No i tak ma być ~wer 1 2017-11-16 13:22
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.