| I co Gordon??? Konwersja nie skończona... | ~Aida | 5 | 2018-09-27 16:50 |
| Konwersja zamknięta... | ~Gordon | 61 | 2018-09-27 16:19 |
| Ruchy??? | ~mcsielu | 16 | 2018-09-25 14:13 |
| TERMO2POWER | ~LEO | 9 | 2018-09-22 20:58 |
| MICRO COMBUSTOR | ~LEO | 7 | 2018-09-21 19:50 |
| Game over? | ~mcsielu | 6 | 2018-09-20 16:16 |
| Kosa nie sprzedaje bo będzie wyżej | ~Termo | 8 | 2018-09-20 13:23 |
| Holender wyprowadzi Termo2 z giełdy . | ~mieszkolodz | 25 | 2018-09-18 14:01 |
| Brawa dla bolka | ~Rychu | 31 | 2018-09-18 13:04 |
| Stefan, prosimy o komentarz | ~antystef | 11 | 2018-09-18 12:48 |
| Prezes chyba prosi o męską rozmowę | ~Termo | 9 | 2018-09-16 11:05 |
| A gdzie Bolek? Czyżby odcieli mu neta? | ~Aida | 18 | 2018-09-15 09:11 |
| Piątek, czas na info | ~mcsielu | 2 | 2018-09-14 17:11 |
| przemyslenia | ~LEO | 1 | 2018-09-13 11:15 |
| Panie Zarząd tej spółeczki - czekam na te wezwanie, wyslaliście już ? | ~bankrut | 2 | 2018-09-13 10:34 |
| piękna dziura w arkuszu na K... :) | ~hej | 1 | 2018-09-13 10:15 |
| Komentarz prezesa? | ~mcsielu | 29 | 2018-09-13 09:31 |
| Ania juz przycina a Ty?? | ~Hej | 1 | 2018-09-12 21:17 |
| Pisałem żeby nie brać po wyżej 0,05 | ~kris | 1 | 2018-09-12 18:53 |
| bankrut | ~al | 6 | 2018-09-12 18:25 |
| Do Kosińskiego | ~Termo | 3 | 2018-09-12 17:42 |
| zdziwieni ze Kosa walił po 1zł?? | ~Hej | 1 | 2018-09-12 16:50 |
| Do Kosińskiego | ~Termo | 1 | 2018-09-12 16:47 |
| Odrabianie star | ~RA | 9 | 2018-09-11 22:49 |
| LPP idzie w ślady T2P | ~mcsielu | 18 | 2018-09-11 14:13 |
| Czy odbiliśmy się już od dna? | ~mcsielu | 16 | 2018-09-11 14:12 |
| już nikt nie chce szrotu? | ~hej | 7 | 2018-09-11 13:18 |
| Piąta miesięcznica! | ~mcsielu | 8 | 2018-09-11 12:21 |
| Prezes i Kosiński dogadacie się w końcu | ~Termo | 7 | 2018-09-10 09:19 |
| PANIE PREZESIE ILE MOŻE TRWAĆ KONWERSJA | ~haribo | 24 | 2018-09-07 09:53 |