Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I co Gordon??? Konwersja nie skończona... ~Aida 5 2018-09-27 16:50
Konwersja zamknięta... ~Gordon 61 2018-09-27 16:19
Ruchy??? ~mcsielu 16 2018-09-25 14:13
TERMO2POWER ~LEO 9 2018-09-22 20:58
MICRO COMBUSTOR ~LEO 7 2018-09-21 19:50
Game over? ~mcsielu 6 2018-09-20 16:16
Kosa nie sprzedaje bo będzie wyżej ~Termo 8 2018-09-20 13:23
Holender wyprowadzi Termo2 z giełdy . ~mieszkolodz 25 2018-09-18 14:01
Brawa dla bolka ~Rychu 31 2018-09-18 13:04
Stefan, prosimy o komentarz ~antystef 11 2018-09-18 12:48
Prezes chyba prosi o męską rozmowę ~Termo 9 2018-09-16 11:05
A gdzie Bolek? Czyżby odcieli mu neta? ~Aida 18 2018-09-15 09:11
Piątek, czas na info ~mcsielu 2 2018-09-14 17:11
przemyslenia ~LEO 1 2018-09-13 11:15
Panie Zarząd tej spółeczki - czekam na te wezwanie, wyslaliście już ? ~bankrut 2 2018-09-13 10:34
piękna dziura w arkuszu na K... :) ~hej 1 2018-09-13 10:15
Komentarz prezesa? ~mcsielu 29 2018-09-13 09:31
Ania juz przycina a Ty?? ~Hej 1 2018-09-12 21:17
Pisałem żeby nie brać po wyżej 0,05 ~kris 1 2018-09-12 18:53
bankrut ~al 6 2018-09-12 18:25
Do Kosińskiego ~Termo 3 2018-09-12 17:42
zdziwieni ze Kosa walił po 1zł?? ~Hej 1 2018-09-12 16:50
Do Kosińskiego ~Termo 1 2018-09-12 16:47
Odrabianie star ~RA 9 2018-09-11 22:49
LPP idzie w ślady T2P ~mcsielu 18 2018-09-11 14:13
Czy odbiliśmy się już od dna? ~mcsielu 16 2018-09-11 14:12
już nikt nie chce szrotu? ~hej 7 2018-09-11 13:18
Piąta miesięcznica! ~mcsielu 8 2018-09-11 12:21
Prezes i Kosiński dogadacie się w końcu ~Termo 7 2018-09-10 09:19
PANIE PREZESIE ILE MOŻE TRWAĆ KONWERSJA ~haribo 24 2018-09-07 09:53
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.