| FF 34% jest już na stronie bankiera | ~Termo | 1 | 2018-10-12 07:42 |
| TERMO2POWER | ~LEO | 27 | 2018-10-12 07:04 |
| Jedną transakcją podbili ponad 20% | ~ml | 1 | 2018-10-11 12:16 |
| Info koniec konwersji | ~mcsielu | 21 | 2018-10-11 00:05 |
| Niewierni Tomasze ........ | ~Ania | 3 | 2018-10-10 17:40 |
| ENERGIA I TERMO | ~LEO | 4 | 2018-10-10 09:42 |
| Kto skorzystał z okazji | ~Albin | 5 | 2018-10-10 08:48 |
| Do Ani | ~Paweł | 6 | 2018-10-09 19:37 |
| spółka Depend - wcieło gdzie wątek gdzie opisywałem zjawisko | ~bankrut | 2 | 2018-10-09 16:39 |
| czy Jacob to imie z szanowanego narodu wybranego ? i wszystko jasne .... | ~bankrut | 4 | 2018-10-09 16:22 |
| 20 zł transakcja | ~mieszkolodz | 10 | 2018-10-09 12:49 |
| TERMO2POWER | ~LEO | 11 | 2018-10-09 09:58 |
| Czarne_chmuru | ~Ex | 3 | 2018-10-09 08:24 |
| Kto to kupuje? | ~Maniek | 8 | 2018-10-08 18:24 |
| info | ~Termo | 8 | 2018-10-07 21:08 |
| Jak tam niedowiarkowie, wykorzystaliście promocje | ~Ania | 46 | 2018-10-06 08:50 |
| ...no to teraz poprosimy Anię na" parkiet" | ~big | 2 | 2018-10-05 20:39 |
| Czyli to oznacza ze Umowy nie ma? Dostawa miała być na koniec roku | ~hej | 5 | 2018-10-05 14:47 |
| Po co te 5000 .akcji z prawej | ~Termo | 2 | 2018-10-05 14:09 |
| Jest nowe info | ~Rychu | 2 | 2018-10-05 14:05 |
| Pożyjemy zobaczymy... | ~axa | 1 | 2018-10-05 12:27 |
| batony | ~al | 2 | 2018-10-05 11:31 |
| Wzrosty i obrót | ~Albin | 6 | 2018-10-03 18:05 |
| Przepraszam, kiedy info o skupie akcji własnych?? | ~hej | 1 | 2018-10-02 14:33 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2018-10-01 16:54 |
| aida jesteś strasznie ograniczony...:) | ~Gordon | 10 | 2018-10-01 16:47 |
| Popyt | ~mcsielu | 3 | 2018-10-01 11:41 |
| Zakup akcji przez Green Nano Tech. | ~ml | 7 | 2018-09-30 20:30 |
| Info | ~mcsielu | 20 | 2018-09-29 23:51 |
| wysyp informacji | ~mcsielu | 34 | 2018-09-27 17:48 |